Mon12 Mon12 komentáře u knih

Musela jsem zemřít Musela jsem zemřít Anita Moorjani

Knížka mě oslovila hlavně tím, jak už tady bylo napsáno - není tam naznačená žádná jediná správná cesta, kterou musíte projít, aby jste se vyléčili. Je založena na toleranci a na nevnucování jiného názoru, což se mi moc líbilo. Taky mě udivilo, že na to, jak je téma vážné, je kniha celkově pozitivní.

09.01.2014 4 z 5

Zapomnění Zapomnění Cat Patrick

Moc tento žánr nevyhledávám, ale tato kniha na mě zapůsobila obsahem a příjemnou obálkou. Nesáhla jsem vedle, opravdu se mi líbila, zajímavý námět, autorka postupně vysvětluje důvod zapomínání. Příjemně se čte.

09.01.2014 4 z 5

Žluté oči krokodýlů Žluté oči krokodýlů Katherine Pancol

Autorka skvěle líčí životy obou sester, první díl mě naprosto dostal, opravdu skvělý (proto dávám čtyři hvězdičky), ale další díly mě zklamaly, sice jsem je přečetla, ale děj už mi přišel překombinovaný a zbytečně roztáhlý.

08.01.2014 4 z 5

Obchodnice se zlatem Obchodnice se zlatem Iny Lorentz

Skvělá kniha, hlavní postava mladá židovka Lea mi od začátku byla sympatická a jen jsem s napjatým dechem pročítala každé její dobrodružství, jak si poradí se svým nelehkým údělem. Vřele doporučuji :-)

08.01.2014 5 z 5

Rouhání? Rouhání? Asia Bibi

Neskutečný příběh toho, kam může vést nesnášenlivost v náboženství - jak je možné se zachovat a jak to ovlivní život jediného člověka. Velmi silný příběh, podaný čtivě.

08.01.2014 4 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Skvělá zábavná oddychovka, opravdu jsem se u ní pobavila, krásně se čte. Pokračování už mě tolik neoslovilo, ale tento první díl je fakt super :-)

08.01.2014 5 z 5