MOmoMO MOmoMO komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

Včera jsem Hanu dočetla a musím říct, že na mě velice zapůsobila. Mám po ni nutkání přemýšlet na co si to vlastně hrajeme. Takové hrůzy co museli lidé prožít a v dnešní době se lidi perou v obchodě o máslo, když je ho všude dost. Nepoučili jsme se ani trochu z minulosti a musíme si uvědomit, že to co se stalo, se klidně může stát i dnes. Autorka píše tak, že nechcete knížu odložit. Děkuju za to a víc takových knih.

22.03.2018 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Hlavní hrdinka mi byla velmi sympatická a konec mi zlomil srdce. Zatím mě tato autorka nezklamala.

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Miluju detektivky a musím konstatovat, že Milenium je mým favoritem!

Hračička Hračička Gardner McKay

Bezva kniha. Určitě doporučuji. Bylo to jedna z mých prvních krimošek :)

Složka 64 Složka 64 Jussi Adler-Olsen

Luxus .. Carla a Asada zbožňuju. Velice povedený případ. Byla jsem příjemně šokovaná a nemohla jsem přestat číst. Dobré znamení po přečtení knihy je, když je Vám líto, že je konec. Chystám se na další případy oddělení Q :)

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Tuto knihu hodnotím pozitvině. Neoznačila bych to za knihu roku, ala na to, že je to autorova prvotina, povedený thriller. Věřím, že další kniha bude ještě o něco lepší.

15.03.2018 4 z 5

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Velmi pěkné čtení. Více mě bavila část se Sofií, ale vlastně k tomu nemám co říct. Bylo mi jen líto, že kniha končí.

Ostrov lhářů Ostrov lhářů Emily Jenkins

*****Byla jsem z toho taková zmatená a pořád mi vrtalo hlavou co že se to děje. A konec? Ten mě velicev překvapil, nečekala jsem to. Autorka mě vtáhla do pocitů hlavní hrdinky a dohnala mě k slzám. *****

Všechny malé zázraky Všechny malé zázraky Jennifer Niven

Moc se mi líbila.Mám známého s maniodepresí a v knížce bylo pěkně popsáno co se takovému člověku honí hlavou a zase sem mohla trošku lépe pochopit. Autorka píše neskutečně čtivě, nemohla jsem se od knížky odtrhnout a přečteno za dva dny. U konce jsem bulela jako blázen i když jsem tušila, že to takhle zkončí, nechtěla jsem si to připustit. Určitě si přečtu i Tíhu Vesmíru.