mišule5 mišule5 komentáře u knih

Hlas měsíčního svitu Hlas měsíčního svitu C. C. Hunter (p)

Taak, tento díl mi připadal ze začátku méně napínavý, ale od poloviny se to začalo rozjíždět :-) Začíná mi trochu vadit jak se pořád Kylie ptají, jestli je v pořádku, ale to je jen tak bokem. Jinak se budu opět opakovat, že je to pěkné čtení a těším se na další pokračování :-P

09.03.2015 5 z 5

Proměněna za soumraku Proměněna za soumraku C. C. Hunter (p)

Super, super a ještě jednou super! Další díl mě čím dál více napínal a překvapoval! :-o Kylie se dozví co je zač a Derek jí dává najevo, že ji miluje :-) Jsem zvědavá koho si nakonec vybere, protože oba jsou skvělí :-P(osobně by se líbil více Derek :-P)
Hodnotím pěti hvězdičkami a opět doporučuji!!!

01.03.2015 5 z 5

Vzkříšena za úsvitu Vzkříšena za úsvitu C. C. Hunter (p)

Další úžasný díl! Nemohla jsem se odtrhnout. Doporučuji a pokračuji dalším dílem :-)

18.02.2015 5 z 5

Zrozena o půlnoci Zrozena o půlnoci C. C. Hunter (p)

Je to moc pěkné počtení, každá kapitola je napínavá a nemohla jsem se od ní odtrhnout :-) Paní spisovatelka píše moc pěkně a příběh je velice zajímavý. Líbí se mi všechny postavy, a to zjištění, že ten duch co se jí objevuje je její otec mě dostalo:-o Nejlepší však bylo jak se její spolubydlící neustále hádaly :-DMohu tuto knihu doporučit :-):-)

14.02.2015 5 z 5

Osudný polibek Osudný polibek Maggie Stiefvater

Knížka byla velmi pěkně psaná, ale začalo mě to bavit od 30 strany. Velmi jsem si oblíbila Lilu. Konec mě trochu překvapil, takže se těším na další pokračování :-)

10.12.2014 4 z 5

Těhotenství a mateřství Těhotenství a mateřství Miloš Velemínský ml.

Kniha, ve které najdete vše co potřebujete vědět- od těhotenství, porod a péči o novorozence až do předškolního věku.
Doporučuji pro prvorodičky- mnoho dobrých rad ;)

29.09.2020 5 z 5

Vampýrská akademie (komplet) Vampýrská akademie (komplet) Richelle Mead

Tato série bude navždy moje srdcová záležitost! Tolik akce, napětí, romantiky, silného kamarádství a lásky! Co víc si muže čtenář přát.

Hlavní postavy byly všechny do detailu promyšlené. Každý díl mě náramně bavil. A co mě úplně nadchlo? Že byl natočen film ,který se mi velmi líbil.
Jediné negativum jsou pro mě knižní obálky ,které by si zasloužily více pozornosti.

22.12.2019 5 z 5

Polibek hříchu Polibek hříchu Keri Arthur

Tak musím uznat, že tento díl byl o něco lepší jak předchozí, hlavně tam bylo víc akčních pasáží a méně těch sexuálních a tím se děj konečně rozjel. Přidala bych půl hvězdičky, ale to bohužel nejde tak ponechávám *** tak snad se to u dalšího dílu zlepší :)

01.04.2019 2 z 5

Winter Winter Marissa Meyer

Tato série byla naprosto PERFEKTNÍ! Ještě bych přidala i dalších 300 stránek navíc nebo další speciální vydání kde by byl popsaný budoucí život všech hlavních postav .... ale to už bych asi chtěla moc :D
Doporučuji k přečtení, určitě vás tato série nebude nudit :)))

22.07.2018 5 z 5

Muka Muka Lauren Kate

Opět mě knížka že začátku vůbec nebavila.. až ke konci se příběh konečně rozjel a nemohla jsem knihu odložit. Doufám, že mě třetí díl nezklame :-)

02.10.2015 3 z 5

Pád Pád Lauren Kate

Ze začátku mě knížka moc nevtáhla svým dějem, ale říkala jsem si, že je to teprve začátek a určitě se děj rozjede... a taky že rozjel, ale bohužel až na konci. Příběh začíná být pěkně zamotaný a nabírá na síle, takže se těším na další díl a doufám, že se rozjede hned na začátku.
Hlavní hrdinka mi přijde strašně pomatená, takže se nedivím,že se někdy chová tak nerozhodně. Ostatní hrdinové mi jsou sympatičtí a to hlavně Cam :-)

11.09.2015 4 z 5