MissReview MissReview komentáře u knih

Atlas Středozemě Atlas Středozemě Karen Wynn Fonstad

Dokonalé a dopodrobna popsané. Žádný "Tolkienofil" by si knihu neměl nechat ujít.

Probuzení Probuzení Lisa Jane Smith

Popravdě mě Upíří deníky velmi zklamaly. Čekala jsem něco nevídaného, dokonalého, originálního a tyto tři položky splnily ani ne první tři díly. Doufala jsem, že se to dalšími díly zlepší, ale naopak se to jetšě zhoršilo. Z Eleny se vyklubala bezohledná mrcha, která si užívala s oběma bratry a myslela jen na sebe. Myslela jsem, že bude lepší filmové zpracování. Vydržela jsem koukat jen na první sérii a další zklamání. Velké očekávání - Velké zklamání

15.05.2016 1 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

V dětství to byla moje oblíbená knížka. Ale až když jsem byla větší pochopila jsem hlubší význam. Kniha je k zamyšlení a ponaučení. A je pro všechny věkové kategorie :)

15.05.2016 4 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Když jsem si tuto knihu poprvé přečetla bylo to chvíli potom co vyšel film a "Hvězdy" byly všude. Kamarádka ji přinesla do školy jako referát a já hned věděla, že si ji musím přečíst. Příběh Hazel a Guse je opravdu úchvatný. Kniha je doplněna mnoha citáty a to na knihách úplně miluju. Při čtení mi oči nezůstaly suché. Ke knize se pravidelně vracím. John Green je od té doby mým velmi oblíbeným autorem.

15.05.2016 5 z 5

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

Kniha byla asi do poloviny pěkná. Přiměřená dávka romantiky, tajemná a plachá Avery a borec Cam. Do knihy jsem se začetla a nemohla se odtrhnout. Z druhé poloviny, ale děj poněkud vymizel. Opakovaly se tam stále stejné věci. Vypadalo to jako kdyby to autorku přestalo bavit. Přesto dávám čtyři hvězdičky a to hlavně za kamaráda Jacoba :D

15.05.2016 4 z 5

Všechny malé zázraky Všechny malé zázraky Jennifer Niven

Knih s tímto tématem je hodně, ale jen málo je jich stejně dokonalých. Po přečtení prvních stránek jse, se od knihy nemohla odtrhnout a přečetla ji v rekordním čase. Příběh Violet a Thea je velmi silný a ani oči čtenáře jistě nezůstanou suchá. Konec jsem popravdě vůbec nečekala. Kniha je doplněná velkým množstvím citátů a to ji dělá ještě krásnější.

Tahle knížka mi trochu připomíná Papírová města. Jen se změnou, že Theo by byl v tomto příběhu tím záhadným. Osud Margo, ale nebyl tak tragický a Quentin měl kolem sebe spoustu přátel - Violet byla na všechno sama.

Kniha Vás donutí zapřemýšlet se nad jejím obsahem. Nedokážete ji jen tak "proletět"