missa85 missa85 komentáře u knih

Umři znovu Umři znovu Tess Gerritsen

Takzvaně "jedním dechem" ... jinak to u této autorky ani nejde :-)

28.07.2018 5 z 5

Babička vypráví Babička vypráví Mailé

Příběhy mne tedy dvakrát nezaujaly...

02.01.2016 3 z 5

Nanukova dobrodružství Nanukova dobrodružství Alžběta Dvořáková

No, příběh mne tedy dvakrát nezaujal (a ani dceru).

13.12.2015 3 z 5

Markétka už ví, jak na to Markétka už ví, jak na to Alena Špačková

Skvělá knížka! Jak příběhy (opravdu ze života dítka-popisují snad všechny dcerčiny "trable") tak i krásné ilustrace...

13.12.2015 5 z 5

Láska na třetí Láska na třetí Nick Spalding

Docela jsem se i nasmála... :-)

13.12.2015 4 z 5

Ježíškův celý rok Ježíškův celý rok František Ber

Já i dcerka jsme byly se čtením spokojené :-)

13.12.2015 4 z 5

Neznámá Neznámá Tess Gerritsen

Opět super knížka, ale nevím, jiné knížky od ní mi přišly lepší.

04.10.2015 4 z 5

Vodnické pohádky Vodnické pohádky Jaromír Sypal

Hned asi u třetího příběhu jsem přestala číst...jako když se v pohádce střílí a rozlévá krev po celém rybníku (i když píšou, že modrá), tak myslím, že to není nic pro děti.

04.10.2015 2 z 5

Káťa a Škubánek Káťa a Škubánek Josef Lamka

Klasika .... :-)

28.09.2015 4 z 5

Pufík z Pohádkové Lhoty Pufík z Pohádkové Lhoty Igor Mandík

Krásné pohádkové příběhy ;-)

18.09.2015 5 z 5

Sádlonoška Sádlonoška Alena Čálková

Dle komentáře na obalu knížky "Budete se chtít pořád smát!" jsem čekala asi něco jiného, lepšího, malinko vitpnějšího. Přečetla jsem to, občas jsem se i zasmála, ale víckrát po ní asi opravdu nesáhnu :-)

11.09.2015 3 z 5

Nebezpečná podoba Nebezpečná podoba Sandra Brown

Ale joo, dala se :-) V každém případě námět celkem zajímavý, jen mi to občas přišlo trošku přitažené za vlasy.

11.09.2015 4 z 5

Pavoučí příběhy Pavoučí příběhy Veronika Matysová

Celkem fajn příběhy ... ;-) Na mě tedy dlouhé kapitoly, ale to se prostě knížce nemůže vytýkat :-D

11.09.2015 5 z 5

Láska za ostnatým drátem Láska za ostnatým drátem Hana Radulić

Naprosto úžasně napsaná kniha ... jen konec mě trochu zklamal. Jak už tu bylo řečeno - další osud Heleny i Franze by mne zajímal. Ale i tak je to za 5 hvězdiček :-)

16.08.2015 5 z 5

Poslední na řadě Poslední na řadě Tess Gerritsen

Znám od Tess lepší knihy...neříkám, že byla špatná, ale člověk je namlsaný na něco lepšího :-)

15.08.2015 4 z 5

Závěje Závěje Tess Gerritsen

Jedním slovem super .... nemám slov :-)

10.08.2015 5 z 5

Čtení před spaním Čtení před spaním Ivanka Melounová

Pro začínající čtenáře opravdu super! Krátké, jednoduché, snadno pochopitelné příběhy. Já četla knížku dcerce před spaním a mne to k tomuto účelu moc nelíbila...ale nechci ji ošidit o nějakou tu hvězdičku, když je to pro ty začínající čtenáře určené :-)

20.07.2015 4 z 5

Mefisto Mefisto Tess Gerritsen

Opět super knížka, možná (pro mne) některé pasáže zbytečně zdlouhavé (satanismus, různé symboly, apod.), ale prostě jsem je prolítla :-) Závěr naivně hororový, trochu se dal předpokládat, ale proč né :-)

20.07.2015 4 z 5

Pohřbený zaživa Pohřbený zaživa Richard Marsh

Super knížka ... bála jsem se, že celá knížka bude "o ničem", ale mýlila jsem se, je naprosto skvěle napsaná.

07.07.2015 5 z 5

Ovečka Kudrlinka Ovečka Kudrlinka Eva Bešťáková

Příliš mne tedy nezaujala ... nehledě na to, že ta velká písmena se dost špatně četla.

07.07.2015 3 z 5