Miss.K Miss.K komentáře u knih

Muž a žena Muž a žena Osho

Úžasná knížka plná lásky :)) , opravdu mě zaujala, spoustu věcí jsem už měla nastavených stejně jako Osho popisuje v knize takže mohu jen souhlasit a ještě se stejně mám co učit
Doporučuji (knihu jsem měla půjčenou ale určitě si jí seženu i do své knihovny)

26.09.2022 5 z 5

Tantrická kámasútra Tantrická kámasútra Mabel Iam

(SPOILER) návod na dokonalou lásku a naučení se dechových meditací, kniha není špatná ale myslíš že k tomuto tématu se dají najít i lepší

21.09.2022 3 z 5

O vztazích O vztazích Osho

Od knihy jsem očekávala víc ačkoliv i tak mám rozhodně o čem přemýšlet

16.09.2022 4 z 5

Dědeček Oge: Umění sibiřského šamana Dědeček Oge: Umění sibiřského šamana Pavlína Brzáková

Kniha mě zaujala je to pěkný příběh za mě i naučný. Knihu mohu doporučit

04.09.2022 5 z 5

Klub Extáze Klub Extáze Douglas Rushkoff

Ačkoliv mě kniha doma ležela pár let než jsem se do ní pustila, rozhodně mě zaujala a dobře se četla a ačkoliv jsem konec čekala trošku lepší knihu bych mohla doporučit

03.08.2022 4 z 5

Czechtek 1994-2006 Czechtek 1994-2006 Alef Pražský

kniha nijak moc nezaujme a nenadchne, příjde mi to jak psaný deníček myslím že pro lidi co zažili to muže být dobrá nostalgie.. pro ostatní spíše popis akci které jsou dost podobné.. najdou se tak i zajímavé informace převážně vše až ke konci knihy, u něčeho jsem se i zasmála
za mě to nebylo špatný rychle přečtené a jsem ráda že se mi to dostalo do ruk v tištěné podobě

16.05.2022 3 z 5

Ayahuasca aneb tanec s Bohy Ayahuasca aneb tanec s Bohy Jiří Kuchař

Skvělá kniha jedna z těch co se suprově četla ze spoustou odkazů a citátů k zamyšlení :) rozhodně jsem jí nečetla naposled!

10.11.2020 5 z 5

Tajný život stromů Tajný život stromů Peter Wohlleben

Pro milovníky přírody jen něco navíc co vás nějakým způsobem úžasně naplní.. nádherná knížka ze spoustu zajímavýma informacema :)) rozhodně doporučuji!!

26.10.2020 5 z 5

Mléko a med Mléko a med Rupi Kaur

Jestli toto má být moderní poezie potěž pánbůh teda... pardon ale toto je jak z deníčku 13leté holky kterou trápí celý svět.. jediný co se mi líbí je disign.

20.10.2020 1 z 5

Bubetka a Smítko Bubetka a Smítko Ladislav Dvorský

Celé moje dětství jak já jsem jí milovala když mi jí maminka četla. Pamatuji si že tak byla básnička/kouzlo s náprstkem já to taky zkoušela a věřila že to jednou dokážu. ^-^

18.10.2020 5 z 5

Tajný deník Laury Palmerové Tajný deník Laury Palmerové Jennifer Lynch

Kniha mě v nižším věku pomohla se posunout a vyrovnat s některými věcmi. Vypadá to tak že přečtu znova a kouknu na seriál o kterém jsem se dozvěděla až teď v komentářích aby taky věděla víc.

18.10.2020 4 z 5

Dívka z 6E Dívka z 6E Alessandra R. Torre (p)

Začátek dobrý pak je tak úsek kdy mě to moc nebavilo a ztrácela jsem se nakonec mě překvapila vše jsem pochopila a vlastně s toho byla velice zajímavá kniha která mě bavila.

16.08.2020 3 z 5

Kouzelná zahrada biologie Kouzelná zahrada biologie Gottfried Schatz

Kniha je dobře napsaná a dobře pochopitelná jen už časově pozadu.

16.08.2020 4 z 5