miska2609 miska2609 komentáře u knih

Víra a láska Víra a láska Erich Segal

Jako vždy úchvatné čtení od kterého se neodchází! Pro mě velmi zajímavé nahlédnutí na zvyklosti ortodoxních židů i katolíků.

15.01.2013 5 z 5

PS: Miluju tě PS: Miluju tě Cecelia Ahern

Možná jsem četla ve špatném rozpoložení, ale mně se kniha nelíbila a chvílemi dokonce i rozčilovala postoji Holly. Jsem asi jediná, které se daleko víc líbil film, neboť tam se Holly tolik nelitovala a nefňukala!

29.11.2012 2 z 5

Ve zlomku vteřiny Ve zlomku vteřiny James Patterson

Jako vždy skvělé a napívavé počtení!

29.11.2012 5 z 5

Zakázané ovoce Zakázané ovoce Colin Falconer (p)

Bohužel pro mě dost předvídatelná kniha, takže jsem byla vcelku zklamaná, i když některé nápady oceňuji

29.11.2012 3 z 5

Vteřinu poté Vteřinu poté William R. Forstchen

Skvěle napsané! Překavapující zvraty i konec, přečetla jsem najednou!

29.11.2012 5 z 5

Nemám slov chvály...prostě excelentní dílo i když pro mě složitější na čtení! Ještě nikdy jsem nečetla nic takhle dlouho..., ale nelituji a jsem ráda i za oživení slovníku.

03.10.2012 5 z 5

Každý třetí den Každý třetí den James Patterson

Pro mě trošku chaotičtější co se týče jmen a přezdívek záporných postav, ale opět velmi překvapivé mistrovské dílo!

07.08.2012 5 z 5

Třináct relikvií Třináct relikvií Michael Scott

Kniha Třináct relikvií vás okamžitě vtáhne do děje a jen těžko se od ní odpoutáte.
Autoři skvěle popsali všechny hrdiny tak, že se s nimi ihned zžijete. Ať už se jedná o kladné postavy nebo o ty záporné.
Nejvíce mě zaujal fakt, že relikvie opravdu existují. Také se mi velmi líbí obálka s mečem, který je svým způsobem dalším z hlavních hrdinů románu.

07.08.2012 3 z 5

Spirála zločinu Spirála zločinu James Patterson

Úžasně napsané, čte se opravdu jedním dechem! Pro mě zatím jedna z nejlepších od Pattersona

01.08.2012 5 z 5

Doktoři Doktoři Erich Segal

Úžasně napsaná knížka, která vás lehce pochopitelným způsobem vtáhne do tajů medicíny. Od teď se budu na lékaře koukat trošku jinak :-)

11.06.2012 5 z 5

První musí zemřít První musí zemřít James Patterson

Moc se mi líbily překvapivé zvraty i když konec už mi přišel trošku překombinovaný.

28.05.2012 5 z 5

Legenda o ptačích lidech Legenda o ptačích lidech Daniel Jerman

Opravdu skvěle napsaná "legenda" plná napětí a překvapení. Čte se jedním dechem.

28.05.2012 5 z 5

Via lucis Via lucis Jindra Jarošová

Výtečně napsaný románový životopis. Nevěřila bych, že se nechám tak vtáhnout do osudu Heleny a dokonce se i inspirovat!

10.05.2012 5 z 5