Zakázané ovoce

V londýnském Highgate je nalezena mrtvá žena - na mučícím stole ve sklepní kobce vlastního domu. Vraždu vyšetřuje tým inspektorky Madlen Foxové. Okolnosti případu jsou velmi podivné, ale policie má brzy prvního podezřelého.

https://www.databazeknih.cz/img/books/79_/79838/zakazane-ovoce-79838.jpg 4.331

Madeleine Fox 2.

Literatura světová

Vydáno: , BB art

The Certainty of Doing Evil, 2000

Kniha Zakázané ovoce

čef
21.09.2020

Vše se točí kolem sexu a žádný způsob není bezpečný. Nakonec je zde řada lidí, kteří doplatili na ten zvrácenější, ale i ti bez extrémní fantazie mají velké problémy. Závěr je přímo děsivý a policajtům dává vraždící maniak pořádně zabrat. Možná zpočátku trochu nudné, ale závěr vše zlepšil.

alexis818
03.06.2019

Docela dobrá krimi,ze zajímavého prostředí,ale jiné Falconerovy knihy jsou mnohem lepší.Jinak spokojenost.

Boby17
24.01.2019

Jsem spokojen, knížka měla spád, zajímavý námět, sympatickou vyšetřovatelku a docela drsný závěr. Příběh byl přehledný a uvěřitelný. A protože jsem byl spokojen, hodnotím všemi hvězdami.

petka75
08.02.2018

Pěkné čtení, hned na začátku "zajímavá" mrtvola... V půlce jsem také byla přesvědčená, že vrah je jasný, ale pak jsem začla pochybovat a konec byl pro mně dost nečekaný. Postav tak akorát, aby se vám nepletly, děj přehledný, taková srozumitelná detektivka.

miska2609
29.11.2012

Bohužel pro mě dost předvídatelná kniha, takže jsem byla vcelku zklamaná, i když některé nápady oceňuji

Misule86
02.06.2012

Velmi zajímavá kniha plná nečekaných zápletek.