misaPob misaPob komentáře u knih

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Dostala jsem ji loni na Vánoce, jsem v půlce a dost jsem knihu louskala a různě se přemlouval a abych četla dál, vlastně jsem ji skoro pul roku neotevřela, což se mi nestává. Nemohu tedy soudit, neznám příběh do konce jen je o nezajímavé slečně, která ma rada gin

07.04.2017 2 z 5

Nezkrotná Nezkrotná Sylvia Day

Crossfire jsou 3 uzasne napsany romany! Vtahnou do deje a ikdyz posledni dil neni tak vzrusujici jak ten prvni stoji za to si precist, spisovatelka podle me skvele pise kvalitni romany. Pokud si chce nekdo odpocinout u knizky plne romantiky a erotiky doporucuji ;-)

21.08.2014 4 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Dobrej román, oddechovka, fantazie toho jak by kazda zena chtela za souseda sexy chlapka co se o ni a jen ni ve finale zajima :-) doporucuji.

21.08.2014 5 z 5

Záměna Záměna Nika Peas (p)

Kniha je dobra oddechovka, roman jak ma byt :-) ikdyz cetla jsem i lepsi ale bavilo me roman cist.

21.08.2014 3 z 5

Knihu jsem si poridila jako audio v podani Jaroslava Duska, a muzu jen doporucit! Dava tomu spravne grady k pochopeni knihy samotne. Jsem rada ze jsem ji cetla, ikdyz tezko, clovek se aspon trosku snazi tento styl zivota zasadit do sveho "normalniho" knihu doporucuji precist ci poslechnout. Kez by se kazdy ridil tim co je v knize psano.

21.08.2014 5 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

kniha, kterou by si měl přečíst každý, hlavně "pubeťáci" .... pohled na to jak to může skončit a většinou pro drogově zavíslé končí! doporučuji!

14.09.2013 5 z 5

Spoutaná Spoutaná Sylvia Day

i druhý díl nezklamal! skvělé čtení ;-)

12.08.2013 5 z 5

Obnažená Obnažená Sylvia Day

Skvělé čtení, vtáhne do děje, erotické romány jsou si hodně podobné (ještě aby ne) :-) ale bavil mě děj a o to si myslím jde!

12.08.2013 5 z 5