miruska1 miruska1 komentáře u knih

Markýzův dědic Markýzův dědic Johanna Lindsey

Nevedela som že je to seria,tak som najprv čitala druhy diel - kde Ophelia najde svoje šťastie. V druhej časti je v podstate opisana ako chudačik ktory trochu intrikoval. Ale keď som si prečitala tuto časť, tak som zistila, že až taky chudak nieje. A keby som mohla,tak ako nemožem,byť sučasťou pribehu, tak by som tej mrche zakrutila krkom. Ale inač je to dobre čitanie a obydve knihy sa mi pačili.

09.07.2013 5 z 5

Dareba Dareba Johanna Lindsey

Zaujimave manželstvo :-). Kniha sa mi pačila.

06.07.2013 5 z 5

Bouřlivé objetí Bouřlivé objetí Johanna Lindsey

Čakala som viac,alebo skor niečo ine. Ale aj napriek tomu to bolo zaujimave čitanie. Kniha sa mi pačila.

Sicilián Sicilián Mario Puzo

Už je to davno čo som to čitala, ale kniha ma veľmi zaujala. Musim suhlasiť s uživateľom Kollarovic, je to taky Sicilsky Robin Hood.

Nesmrtelná láska Nesmrtelná láska Jen Holling

Mne sa tato kniha pačila, bola to veľmi pekna rozpravka.

Dáma a námořník Dáma a námořník Johanna Lindsey

Knihy tejto autorky sa mi veľmi pačia a ani tato nebola vynimkou. Možem len doporučiť.

Hříšné myšlenky Hříšné myšlenky Teresa Medeiros

Pokračovanim k tejto knihe je kniha nespoutane myšlenky. Kniha sa mi veľmi pačila,nadchla ma tak ako všetky knihy tejto autorky. Možem len doporučiť.

Nespoutané myšlenky Nespoutané myšlenky Teresa Medeiros

Toto je pokračovanie ku knihe hrišne myšlenky a mne sa to hrozne moc pačilo,ako všetky knihy od tejto autorky. Možem len doporučiť.

Mistr X Mistr X John Lutz

Kniha sa mi docela pačila až na ten zaver,ale myslim že ju možem doporučiť.

Mistr svádění Mistr svádění Sherrilyn Kenyon

Cviľu mi trvalo než som ju prečitala,ale bola docela dobra. Myslim, že od tejto autorky ešte niečo prečitam.

03.07.2013 4 z 5

Pašerák a dáma Pašerák a dáma Julia Justiss

Toto je 5 diel zo serie "skandal mezi smetankou" a mne sa to pačilo, docela zaujimave čitanie.

Lord a svéhlavička Lord a svéhlavička Louise Allen

Toto je moj prvy harlequin abola som spokojna. čo ma zaskočilo, bolo to že som na konci zystila,že je to prva časť k 8dielnej serii. Ale bolo to dobre čitanie,už mi chybaju len 2diely. Možem to doporučiť.

Manželské štěstí Manželské štěstí Annie Burrows

Toto je 3 časť so serie "skandal mezi smetankou" a veľmi sa mi pačila.

Cikánská princeznička Cikánská princeznička Gayle Wilson

Toto je 4časť zo serie " skandal mezi smetankou",pačila sa mi,ale patrila k tym slabšim.

Zpátky do života Zpátky do života Margaret McPhee

Toto je 6 časť zo serie "skandal mezi smetankou" a veľmi sa mi pačila.

Ve spárech mstitele Ve spárech mstitele Christine Merrill

Toto je 8 a posledni diel serie "skandal mezi smetankou" a mne sa veľmi pačil. Zaujimave čitanie

Nesplněný slib Nesplněný slib Teresa Medeiros

Nikdy ma nebavili knihy z divokeho zapadu,ale tuto som skusila,pretože bola od Teresy Medeiros a oplatilo sa. Mam akurat vyhradu k epilogu:ten opisuje udalosti o 120 rokou neskor...teda hovory o potomkoch hlavnych hrdinou knihy a mne v tej chvyli došlo že hlavní hrdinovia su mrtvi a mala som z toho pocit sklamania.

Nevinná svůdkyně Nevinná svůdkyně Teresa Medeiros

Keď som čitala obsah,tak som si vravela: Čo može byť romanticke na chlapovi s kopou deti? A, bola som prekvapena, kniha bola fakt pekna,romanticka aj zabavna. Možem len doporučiť.

Něžná pomsta Něžná pomsta Teresa Medeiros

Zaujimavy pribeh, mňa zaujal a pačil sa mi.

Sametové pouto Sametové pouto Teresa Medeiros

Veľmi pekny pribeh. Mne sa pačil a možem len doporučiť. Vlastne ako každu knihu tejto autorky