miruska1 miruska1 komentáře u knih

Projekt šéf Projekt šéf Vi Keeland

Mala som problém sa začítať, myslím, že to Bolo prekladom - přišel mi hrozný. Příběh bol zaujímavý, páčil sa mi.

23.04.2024 4 z 5

Pozvánka Pozvánka Vi Keeland

Moc pěkný

15.04.2024 5 z 5

Touha Touha Vi Keeland

Moc pěkný příběh, jen mi to přišlo zbytečně natahnute. O pár stran méně by vůbec nevadilo.

14.04.2024 5 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Moc se mi to líbilo.....

11.04.2024 5 z 5

Řekni, že mě chceš Řekni, že mě chceš Willow Winters

No čekala jsem něco jiného.
Nápad dobrý, ale....... Asi to bude překladem, ale chvílemi to působilo dost divně.
Jináč samotný příběh by se vešel tak do jedné max dvou kapitol. Zbytek knihy na tom pořád leželi. Ale četla jsem i horší.
Četla jsem krásné příběhy co vyšli jako harlequin alebo v měkké vazbě - a pak něco takového dostane hezkou obálku v tvrdých deskách. Zajímalo by mě podle čeho se určuje jakou vazbu bude kniha mít.

08.04.2024 2 z 5

Přitažlivost mezi námi Přitažlivost mezi námi Brittainy C. Cherry

I když to působilo pochmúrně a poslední třetinu knihy jsem probulela, byl to dobrý příběh s pěkným zakončením.

07.04.2024 5 z 5

Rozhodně ne on Rozhodně ne on Whitney G. (p)

Moje první skušenost s autorkou. Podle komentářů je prej dost slabá v porovnání s jej dalšími knihami.
Tak to si od ní ještě něco přečtu. Já jsem Teda s touto knihou spokojená. Hlavne postavy se mi líbili a děj krásně plynul.

06.04.2024 5 z 5

Diablo Diablo Michaela Brnková

Čekala jsem něco jiného. Docela zajímavé a čtivé, ale i tak tomu něco chybělo. Postrádala jsem ten pocit, že se při čtení stávám součástí příběhu.

05.04.2024 4 z 5

Boss Boss Marcy Jell

Nadpis knihy se mi nějak nehodí k příběhu.....
Zoe se mi líbíla, Zane mi moc nesedl. "Tu jeho mater by som vážně chtěla mít doma" . Ale četlo se to dobře, nic náročného, zasmála jsem se i slza ukápla.

04.04.2024 4 z 5

Odveta Odveta Michaela Brnková

Páčilo sa mi to. Som zvedavá na Diabla.

02.04.2024 5 z 5

Dôvera Dôvera Michaela Brnková

Čtivé, ale první díl byl rozhodně lepší.

31.03.2024 4 z 5

River Wild River Wild Samantha Towle

Rozpravěčem příběhu jsou hlavní postavy ale občas to působilo jako by hovořili cizí příběh a ne ten svůj - na mně to působilo rušivě. Možno To bylo překladem. Jináč moc pěkný příběh, smutný, dojimavy i napínavý. Zasmála jsem se ale i slza ukápla.

27.03.2024 5 z 5

Konflikt Konflikt Michaela Brnková

Zajímavé a čtivé.....

27.03.2024 5 z 5

Moje (tak trochu) dočasná chůva Moje (tak trochu) dočasná chůva Penelope Bloom

Bylo to slabší než předešlé díly, ale i tak to bylo pěkně a zábavné čtení.

24.03.2024 4 z 5

Chris a jeho hlášky...... Bavila jsem se

18.03.2024 5 z 5

Moje (tak trochu) utajené dítě Moje (tak trochu) utajené dítě Penelope Bloom

Čtivé, zábavné. Chelsea i Luna neměli chybu.

14.03.2024 5 z 5

Hector Hector Marcy Jell

Líbilo se mi to. Krásně zakončená série. Závěr neměl chybu.

13.03.2024 5 z 5

Ricci Ricci Marcy Jell

Nenáročné a čtivé. Líbilo se mi to....

11.03.2024 5 z 5

Lucas Lucas Marcy Jell

Bylo to super. Četlo se to samo

09.03.2024 5 z 5

Vášeň Vášeň Geneva Lee

Dlouhé a o ničem. Až na pár stránek to bylo jako číst za trest.

07.03.2024 1 z 5