Miniemall Miniemall komentáře u knih

Když Paříž spala Když Paříž spala Ruth Druart

Nádherný příběh, o kterém budu dlouho přemýšlet.

23.01.2024 5 z 5

Nedej se Nedej se Rainbow Rowell

Tato kniha mi nějak nesedla. Nemohla jsem se začíst, děj mi přišel zdlouhavý a nudný a měla jsem co dělat, abych knihu vůbec dočetla.

08.11.2023 1 z 5

Únik Únik Daphne du Maurier

Kniha, která má pro mě zvláštní rytmus. Poměrně těžko se mi to četlo, i když nemohu říct, že by to bylo nějak složitě napsaný či že by kniha měla nějaký komplikovaný děj. Prostě to není můj šálek čaje. Za nádherný přebal dávám o hvězdičku navíc.

02.11.2023 3 z 5

Můj první obrázkový atlas Můj první obrázkový atlas kolektiv autorů

Nádherný atlas světa. Syn z něho byl nadšený a jeho nadšení trvá nezvykle dlouho.

22.10.2023 5 z 5

Rybí krev Rybí krev Jiří Hájíček

Kniha, která určitě stojí za přečtení. Krásná práce s jazykem.

08.10.2023 5 z 5

Srnečka Sisi Srnečka Sisi Josef Prchal

Nádherná a milá knížka. Chvílemi jsem měla sama co dělat, abych při čtení knížky dětem zadržela slzy.

23.09.2023 5 z 5

Mizící hmyzíci Mizící hmyzíci Daniela Krolupperová

Krásná knížka pro děti. Něco mezi pohádkou a dětskou naučnou literaturou. Nám se to moc líbilo.

05.09.2023 5 z 5

Svůdcova přísaha Svůdcova přísaha Stephanie Laurens (p)

První díl se mi líbil o něco více.

29.08.2023 4 z 5

Nevinné potěšení Nevinné potěšení Stephanie Laurens (p)

Romantika přečtená jedním dechem. Tuto knihu miluji

29.08.2023 5 z 5

Tvoje strava je tvůj osud Tvoje strava je tvůj osud Josef Jonáš

Vcelku zajímavá kniha. Jen však pochybuji o tom, zda by se podle ní v dnešním světe vůbec dalo žít. A spíš se přikláním k tomu, že je to nereálné.

19.08.2023 4 z 5

Sedm schodů k moci Sedm schodů k moci Josef Klíma

Nevím, zda měl pan Klíma obavu, aby čtenáři pochopili, jaké kauzy v knize popisuje. Na můj vkus je ale kniha napsaná až příliš jednoduše a předvídatelně.

17.08.2023 3 z 5

Ty chladné oči Ty chladné oči Scarlett Wilková

Ruská dívka a český mladík. Ona pracuje v nemocnici, on zase pro wehrmacht. Dvě hlavní postavy, které ač by si měly být blízké, je mezi nimi cítit chlad a odtažitost. Velmi zajímavé dílo, nad kterým budete přemýšlet.

17.08.2023 5 z 5