minde minde komentáře u knih

Prokletý trůn Prokletý trůn Sharon Kay Penman

Zajímavé a poutavé čtení, úplně vás to vtáhne do děje. Po přečtení této knihy nechápu proč mě ve škole nebavil dějepis :))

Kuky se vrací Kuky se vrací Jan Svěrák

Kukyho jsem četla svým dětem. Zpočátku mi trvalo se do knihy vcítit, ale postupně jsem si Kukyho oblíbila natolik, že když jsme došli na konec knihy, bylo mi trochu smutno, že už se musíme s Kukym rozloučit.
Určitě doporučuji všem rodičům, kteří neví co svým dětem číst :-)

20.06.2013 5 z 5

Okamžik všeho Okamžik všeho Shelly King

Příjemné čtení, které jsem si fakt užívala. Kniha mě moc bavila, a to nejenom tím, že mám ráda knihy a vůni starých knih. Ale zaujala mě i samotná hrdinka, ve které jsem se tak trochu-hodně poznávala :-)) Hlavně jsem si u této knihy uvědomila jednu věc: Člověk by měl v životě dělat to, co ho baví a skutečně naplňuje.

24.11.2015 5 z 5

Drakie Drakie Sophie Jordan

Z počátku mě kniha moc nebavila, ale chtěla jsem ji dát šanci...a dobře jsem udělala. Děj mě nakonec tak zaujal, že nemůžu jinak, než si přečíst další díl...:-)

02.05.2015 5 z 5

Stíny nad Atlantidou Stíny nad Atlantidou J.Suzanne Frank

Děj byl sice zajímavý, chvílemi i napínavý, ale nebylo to už tak dobré jako Odrazy v Nilu. Přečetla jsem to hlavně proto, že mě zajímalo, jak a jde se Chloe a Cheftu ocitnou a co se s nimi stane dál.

02.10.2014 4 z 5

Krokodýl na písčině Krokodýl na písčině Elizabeth Peters (p)

Knizka me moc bavila, o to vic, kdyz je o egyptologii. I kdyz je dej trochu predvidatelny, moc jsem si dej uzivala, jako bych byla soucasti pribehu :-)

23.02.2014 5 z 5

Ve stínu zlaté hory Ve stínu zlaté hory Colleen McCullough

Moc krásný příběh, který bych ráda taky někdy viděla zfilmovaný jako Ptáci v trní.

29.11.2013 5 z 5

Tam, kde padají andělé Tam, kde padají andělé Dorota Terakowska

Moc pěkná a milá knížka, která zahřeje u srdce, a při které se tak trochu zamyslite... a uvědomite si co je v životě důležité.

08.11.2013 5 z 5

Hořké tajemství Hořké tajemství Barbara Wood

Je fakt, že kniha není pro každého...Kdo je zaujatý proti katolické církvi, bude mít asi ještě větší averzi proti církvi a náboženství vůbec.
Na mě kniha působila jako malý zázrak...že každý by si měl stát za svým tomu čemu věří a nenechat se odradit ostatními.
Nemohla jsem jinak, než dát 5 hvězdiček. Kdybych nemusela do práce a neměla další povinnosti...přečetla bych knížku na jeden zátah :-)

01.11.2013 5 z 5

Poutnice Poutnice Joan Elizabeth Goodmann

Knížku jsem přečetla, ale klidně mohla mít více stránek, třeba by pak děj byl zajímavější a propracovanější.

30.10.2013 3 z 5

Můj kamarád Shiloh Můj kamarád Shiloh Phyllis Reynolds Naylor

K téhle knížce jsem se dostala náhodou. Můj starší syn ji měl jako povinnou četbu v čítance, a měli za úkol si ji přečíst. Vůbec se mu do toho nechtělo,a tak jsme si ji společně nahlas četli a mladší 6-tiletý syn taky poslouchal. Nakonec to dopadlo tak, že mladší syn, který ještě neumí číst, vyžadoval, abych mu tuhle knížku každý večer před spaním četla..a potom další dva díly. Oba jsme se do Shiloha zamilovali :)

Sedm démonů Sedm démonů Barbara Wood

Skvělá, napínavá knížka. Úplně mě vtáhla do děje, jako bych byla součástí příběhu...a celou dobu jsem se bála, že tam spolu s hrdiny někde v hrobce uvíznu, spadnu a nedostanu se ven...:)