Minarikova443 Minarikova443 komentáře u knih

Vatikán: Odhalené hříchy Svatého města Vatikán: Odhalené hříchy Svatého města Václav Miko

Kniha se mi líbila, vytknu jenom to, že se některé kapitoly asi uspěchaly, proto jsou na rozdíl od jiných krátké, proto jednu hvězdu ubírám.

04.03.2021 4 z 5

Šikmý kostel 2 Šikmý kostel 2 Karin Lednická

Další autor, který nezklame. Plný emocí, bylo to krásné.

22.01.2021 5 z 5

Mě to nezklamalo, zase dobrý a provokativní. Zajímavé počtení.

22.01.2021 4 z 5

Byl jsem osobním strážcem Adolfa Hitlera Byl jsem osobním strážcem Adolfa Hitlera Rochus Misch

Je to jiné, když to vypráví člověk, který Hitlera zažil.

Hory Hory Michal Kleslo

Uchvacující záběry.

19.01.2021 5 z 5

Psychologie souhlasu Psychologie souhlasu Pjér la Šé'z (p)

Krásné, mám autora ráda.

19.01.2021 5 z 5

Manželé Goebbelsovi - Svůdník a vražedkyně Manželé Goebbelsovi - Svůdník a vražedkyně Václav Miko

Jedna z těch lepších, co jsem četla o téhle minulosti.

19.01.2021 4 z 5

Jídlo s.r.o. Jídlo s.r.o. Roman Vaněk

Všechna sláva - polní tráva. Krásná kniha.

25.09.2020 5 z 5

Jsem v polovině a líbí se mi to, zase něco jinýho a hlouběji do detailů. Ohodnotím až to dočtu.

03.07.2020 4 z 5

Velký Gatsby Velký Gatsby Francis Scott Fitzgerald

Neřekla bych, že byl film lepší, protože subjektivní hodnocení filmu je zapříčiněn herckou krásnou tváři Redforda. Kniha je prostě kniha.

Porodní bába od řeky Hope Porodní bába od řeky Hope Patricia Harman

Kniha je krásna i když je pnla smutku, bolesti a lidského neštěstí, ale navzdory tomu také hodně odvahy a lidské houževnatosti. Krásné počtení a narozdíl od jiných knih vám tahle přinese návod, jak si v našem světě vážit i toho samozřejmého.

Jako zabít ptáčka Jako zabít ptáčka Harper Lee

Strašně příjemná kniha, je to psaní, které vás udržuje v atmosféře a neustále posouvá ve stravování servírovaného příběhu. Dostáváte se do dimenze jiného uvažování a podporuje analyzovat to, že existuje jiný pohled, někdy jsem se přichytala, že bych reagovala jinak.

Všichni žijem' v blázinci Všichni žijem' v blázinci Radkin Honzák

Četla jsem jiné práce pana Honzáka, ale v týhle knize jsem nebyla tolik obohacena.

25.06.2020 3 z 5

Za oknem Za oknem Aleš Palán

Doporučila bych ministerstvu vnitra tuhle knížku dát do povinné četby. Velmi užitečná práce.

25.06.2020 5 z 5

Gagarin v Praze Gagarin v Praze Vladimír Rýpar

Kniha napsaná moc pekně, ale obsah hodně propagandistický.

25.06.2020 3 z 5

Terapie sdílením Terapie sdílením Ester Geislerová

Vcelku jí dávám velmi dobré hodnocení, vhodná pro generaci mladší než jsem já, takže náctiletý si příjdou na své.

15.06.2020 4 z 5

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Tahle autorka nikdy nezklame, překvapí pokaždé nádherným příběhem.

15.06.2020 5 z 5