MichalDOK MichalDOK komentáře u knih

Někdo blízký Někdo blízký Cara Hunter

Hodně zajímavá kniha, kterou jsem přečetl za jeden večer. Prostě nešla odložit. Téma mě chytlo a vykreslení celého příběhu bylo velmi povedené. Konec byl takový - no to si musí každý vyhodnotit sám, jak mu to sedlo/nesedlo. Za mě v pohodě :)

Kaštánek Kaštánek Søren Sveistrup

Výborná kniha, která měla spoustu napínavých pasáží a bavila mě od začátku do konce.

Němý svědek Němý svědek Caroline Mitchell

Překvapilo mě špatné hodnocení a moc jsem od knihy nečekal, ale musím říct, že mě se líbila, byla čtivá a závěr byl pro mě napínavý a líbil se mi. Za mě 5*

Oběť bez tváře Oběť bez tváře Stefan Ahnhem

Ale jo, nakonec se mi kniha líbila. Trochu mi Fabian nesedl, úplně sympaťák to nebyl, ale příběh jako takový se mi líbil - nicméně detektivy znám teda příjemnější, kterým i fandím, což u Fabiana teda nenastalo.

Závěje Závěje Tess Gerritsen

Nejlepší kniha z celé série. Prostředí, příběh všechno na jedničku a chvílemi mi fakt běhal mráz po zádech. Skvělá detektivka!

Devátý hrob Devátý hrob Stefan Ahnhem

Trošku slabší než předchozí díl. Příběh mě tolik nechytl, ale čtivost se knize určitě nedá odepřít a v sérii budu pokračovat.

17.01.2020 4 z 5

Modrá smrt Modrá smrt Dylan H. Jones

Svižná a čtivá detektivka s dobrým a promyšleným příběhem, který mě bavil od začátku do konce. Za mě 5*