MichaelaHO MichaelaHO komentáře u knih

Tatínkova holčička / Zázračný rok / Poslední detektiv / Čas návratu Tatínkova holčička / Zázračný rok / Poslední detektiv / Čas návratu Mary Higgins Clark

Zázračný rok stál za to,zbytek mě tolik nezaujal :(

15.11.2018 2 z 5

Opravdová kuráž Opravdová kuráž Charles Portis

Po dočtení knihy jsem si hned pustila film a musím říct, že je to poprvé, co se mi film líbil mnohem víc než kniha. Byla to pro mě jen příjemná oddechovka, která ani neurazí, ani nenadchne.

03.12.2017 3 z 5

Bílý kůň Bílý kůň Alex Adams

Pro mě naprosté zklamání, musela jsem ke konci přeskakovat řádky a fakt jsem se u toho trápila...:(

28.12.2015 1 z 5

Spolubydlící Spolubydlící John Lutz

škoda, že to bylo tak předvídatelné, chybělo mi tam napětí a nějaký moment překvapení. Bavit mě to začalo víc než po 150ti stránkách.. doufám, že další díla budou lepší:-)

06.12.2015 2 z 5

Trainspotting Trainspotting Irvine Welsh

Brilantní dílo! :-) Z počátku jsem se jen špatně orientovala v postavách a v tom kdo zrovna mluví, ale vzhledem k celkovému výsledku je to jen to nejmenší..:-) Takže za mě parádní počteníčko:-)

02.12.2015 4 z 5

1984 1984 George Orwell (p)

Neobyčejný zážitek! 5 hvězd, jinak to nejde..

"Vyndal z kapsy pětadvaceticentovou minci. Také tam byla vyražena táž hesla zřetelnými písmeny, a na druhé straně mince hlava Velkého bratra. Dokonce i z té mince ho ty oči sledovaly. Na mincích, na známkách, na obálkách knih, na plakátech, na transparentech a na krabičkách cigaret - všude. Stále vás sledovaly ty oči a obklopoval ten hlas. Ať člověk spal nebo bděl, pracoval nebo jedl, uvnitř nebo venku, ve vaně nebo v posteli - nebylo úniku. Nic nepatřilo člověku osobně, kromě několika kubických centimetrů uvnitř jeho lebky."

23.11.2015 5 z 5

Vykonavatel Vykonavatel Juan Gómez-Jurado

Strhující, za pět hvězdiček!

16.10.2015 5 z 5

Zrušený rozsudek Zrušený rozsudek Michael Connelly

Výborná kniha! :-) Skvěle popsaný proces ze soudní síně, sympatické postavy, bavily mě pasáže s výslechy, křížovými výslechy apod. Každá stránka byla napínavá, nemám co vytknout! :-)

10.10.2015 4 z 5

Krvavá Mary Krvavá Mary Alexander Stainforth (p)

Hodně mi to připomnělo film Gothika:-) Pořád jsem očekávala nějaké logické vysvětlení postavy "Krvavé Mary", ale i tak to nebylo zlé a přečetla jsem knihu jedním dechem :-)

10.10.2015 4 z 5