MichaelaFilip MichaelaFilip komentáře u knih

Dítě, které v noci našlo slunce Dítě, které v noci našlo slunce Luca Di Fulvio

Krásná knížka, ta doba byla krutá.. Občas jsem měla až husinu jak tam je vše popsané. Ale musím říct, že kniha má u mě 5* splnila vše a určitě jsem ji nečetla jednou. ❤️

25.09.2018 5 z 5

Chlapec, který rozdával sny Chlapec, který rozdával sny Luca Di Fulvio

Pro mě zajímavá kniha. Líbila se mi, skvěle napsaná, dobře zpracované přelínání období i hrdinů. Za mě palec nahoru. Určitě si přečtu od tohoto spisovatele něco dalšího.

09.09.2018 5 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Příjemné, oddechové čtení. Člověk občas potřebuje číst něco nenáročného, ale zároveň, že ho to vtahlo do děje. Já to měla u této série.

Utajená léta Utajená léta Barbara Hannay

Po Dopisech, které nikdo nečetl, jsem hledala knihu kde se prolíná minulost i přítomnost. Našla jsem Utajená léta a vůbec nelituji toho, že jsem po ní sáhla. Úžasná knížka. Doporučuji Všem kdo má rád milostné příběhy.

Babička Babička Božena Němcová

Krásná česká klasika.

16.07.2018 4 z 5

Pekařova dcera Pekařova dcera Sarah McCoy

Úžasná, úžasná, úžasná!

Všechno nebo nic (I+II) Všechno nebo nic (I+II) Eva Urbaníková

Mám raději knižní tvorbu než filmovou, ale u této knihy musím říct, že film byl lepší.

16.07.2018 3 z 5

Dopisy, které nikdo nečetl Dopisy, které nikdo nečetl Iona Grey

Úchvatná kniha, nejvíc jsem na erotické romány, ale po této knize jsem začala číst podobné knihy. Prolínání minulosti a současnosti perfektně zpracované. K této knize nemám ani jednu výtku. ❤️

15.07.2018 5 z 5

Zápisník jedné lásky Zápisník jedné lásky Nicholas Sparks

Nádherná kniha, obvykle čtu erotické romány. Když se, ale objevila v jedné knize tato a často se o ní mluvilo, musela jsem si ji přečíst a stálo to za to! Krásná knížka, která zahřeje u srdíčka ale zároveň ukápne i pár slz.

15.07.2018 5 z 5