Michaela91 Michaela91 komentáře u knih

Poslední extáze Poslední extáze Simona Monyová (p)

Kniha se četla dobře, plynula tak nějak samovolně. Myslím že patří k lepším knihám paní Monyové až na ten smutný konec.

11.10.2013 3 z 5

Normální Normální Julie Catt

Velice zajímavý a čtivý příběh. Docela komplikovaný život hrdinka měla ale poprala se s ním skvěle. Moc dobrá kniha

22.09.2013 3 z 5

Zápisník jedné lásky Zápisník jedné lásky Nicholas Sparks

Velice smutný a citový příběh. Posledních deset stránek jsem se skoro nenadechla. Vůbec to nebylo špatné.

29.08.2013 3 z 5

Chladná krev Chladná krev Lisa Jackson

Posledních dvacet stránek jsem ani nedýchala. Velmi napínavé a moc dobře napsané, tato autorka je moje nejoblíbenější.

15.08.2013 5 z 5

Faktor Merde Faktor Merde Stephen Clarke

Zábvavné a pohodové čtení, četla jsem o dovolené a byla jsem mile překvapena. U některých částí jsem se i nasmála.

12.08.2013 3 z 5

Krokodýl na písčině Krokodýl na písčině Elizabeth Peters (p)

Ano konečně vím jak to v šechno začalo!! :)) celá série se mi moc líbí, ty popisy archeologie a příběhy jsou moc dobře napsané, a moc dobře se čtou. Patří mezi mé oblébené. Byla moc napínavá a moc mě zajímalo jak vše dopadne. A dopadlo to dobře, těším se na zbytek co mi chybí dočíst :)

18.07.2013 5 z 5

Kalibův zločin Kalibův zločin Karel Václav Rais

Milá knížka, moc dobře se četla,příroda byla popsaná na jedničku, jen mi bylo líto hlavního hrdiny.

Němá barikáda Němá barikáda Jan Drda

Každá povídka měla šatný konec, kniha celkově se mi nečetla dobře nesedla mi a bojovala jsem s ní. Nicméně kniha vypovídala pravdivě o tehdejší době.

Romeo, Julie a tma Romeo, Julie a tma Jan Otčenášek

Příhěh jako takový se mi moc líbil, ale styl psaní mi nějak nesedl, občas mi děj přišel nudný. byl to smutný konec.

Musela jsem zabíjet Musela jsem zabíjet China Keitetsi

Vážně neuvěřitelný příběh, tyto knihy mě vždy dostanou, nepochopím jak se tohle může někde stát. Nicméně kniha byla čtivá a zajímavá. Nepochopím co jsou lidé ochotni udělat jiným lidem. Smutné..

Volání Afriky Volání Afriky Ilona Maria Hilliges

Knížka se mi moc líbila, byla velice napínavá a moc dobře se četla. Bylo tam odhodlání a statečnost. Myslím že velice slušná knížka, která se čte sama, protože Vás zajímá jak vše dopadne...

Záře purpurové hory Záře purpurové hory Manuela Martini

Do této knihy jsem se těžko začítala, čekala jsem jiný příběh, více napínavý. A ten konec také nebyl úplně domyšlený.

Vězeňkyně Vězeňkyně Malika Oufkir

Velice zajímavý příběh, který mě dostal jsou upřímností a pravdou. nechápu jak mohli vydržet patnáct let. No jo jiný kraj jiný mrav.

17.07.2013 4 z 5

Bílá žena Bílá žena Madeleine Brent (p)

Kniha mě zaujala, byla velni dobře napsaná a velice dobře se četla. Byl to určitě zajímavý a napínavý příběh.

Stíny nad Atlantidou Stíny nad Atlantidou J.Suzanne Frank

Skvělý příběh, moc dobře se četl a opět byl velmi zajímavý.

15.07.2013 4 z 5

Bajky Bajky Jean De La Fontaine

Některé bajky mě pobavily, jiné se mi nelíbily. Ale to je každěho vkus. Rozhodně to nebyla vůbec špatná kniha.

15.07.2013 4 z 5

Egypťanky - Ve stínu prince Egypťanky - Ve stínu prince Jocelyne Godard

Kniha se mi moc líbila a moc dobře se četla. Mám ráda knihy z této doby a z Egypta. Mám pro ně slabost. Určitě moc dobré čtení pro milovníky historie.

12.07.2013 4 z 5

Slzy ticha Slzy ticha Mende Nazer

Jak již bylo řečeno první díl byl lepší. Tohle už nebylo tak dobré.

12.07.2013 3 z 5

Vraždící Anubis Vraždící Anubis Paul Doherty

Čekala jsem víc akční příběh, ale nebylo to vůbec špatné a četlo se dobře.

12.07.2013 3 z 5

Sběratel polibků Sběratel polibků James Patterson

Moc dobré a velmi rychle přečtené, je to moje první kniha od autora a určitě nebude poslední.

12.07.2013 4 z 5