Poslední extáze

Váš zadek dávno není tak pevný jako ve dvaceti, vlastní děti k Vám promlouvají svahilsky a manžel s Vámi nehovoří pro změnu už vůbec? Nevěste hlavu, nejste v tom sami. I hrdinky Poslední extáze prožívají krizi středního věku, a snaží se zpomalit ujíždějící vlak bláhovými skutky.

https://www.databazeknih.cz/images_books/97_/97694/posledni-extaze-97694.png 3.7210
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno, Petra (ČR)

Kniha Poslední extáze

Aleh

Krize středního věku je námětem této útlé knihy Simony Monyové. Vyrovnat se s touto krizí není jednoduché. Zvláště, když je doprovázena nepochopením a nezájmem manžela a nepochopením vlastních dětí, které ve svém věku mají co dělat sami se sebou. jedinou radou pro ženy snad může být vědomí, že v tom opravdu nejsou samy a s přáním ať se jim to podaří ustát bez velkých ztrát.

hojchna

Moc mi nesedí styl psaní autorky..

JancaMia

velice reálné ..

Janisss
31.12.2018

Četlo se mi dobře a jen mi je smutno z toho, že by to někde takto opravdu mohlo být - nemyslím odcizení manželů (to zní velmi reálně) - ale spíš to tragické nepochopení synovy sexuální orientace vlastním otcem...

PetiJelinkova
08.12.2018

Přečteno jedním dechem! Jako všechny knihy od autorky.

cukrovka
17.02.2018

Zajímavý nápad, ale vůbec mi nesedl autorky styl.

Esmeralda168
14.08.2017

Proboha, proč dali k docela dobré knize tak pitomou anotaci?! Vždyť kniha řeší úplně jiné, mnohem zajímavější problémy!! Je to neotřelý, originální příběh, úplně jiný, než všechny knihy, které jsem kdy četla - a právě tím mě zaujal. I tohle je život a ten konec byl dojemný a poučný.

EvikU.
07.04.2017

Kniha dobrá, ale smutná. A trochu k nepochopení. Nevím, prostě nejde soudit dokud člověk nezažije.