Normální

Normální https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/41620/normalni-41620.jpg 3 25 2

Jota série

Do uhlazené představy otce, matky a dvou a půl dětí se v dnešní době vejde opravdu jen málokterá rodina. Rozvody, rozluky, nevlastní děti — to jsou v „moderní“ společnosti po celém světě běžné pojmy. Ale ať už je vaše představa „normální“ rodiny jakákoli, rodina Julie Cattové by do ní pravděpodobně stejně nespadala. Podtitul: Kolik partnerů je třeba k založení rodiny? A jakého pohlaví? Julie, sama adoptovaná hned po narození, je matkou čtyř dětí, které má se třemi různými otci (a jednou lesbickou milenkou). Normální je vtipná, moudře hluboká, dynamická i neúprosně upřímná úvaha o jednom chaotickém neuspořádaném a naplno prožívaném životě. Je to naprostá čtenářská lahůdka, je to poklona a vzpruha pro lidi kdekoli na světě, kteří žijí v nekonvenčních rodinách — což přirozeně znamená pro většinu z nás. Otevřená a zábavná kniha, která možná vyděsí maloměšťáky a potěší všechny čtenáře uznávající neortodoxní přístup k životu. Má skvělé recenze na stránkách předních světových deníků. Julie Cattová je klinická psycholožka, jedna ze zakladatelek klubu Rainbow Babies, politického, společenského a poradenského sdružení lesbických matek a jejich rodin.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Jota

Normal

sfaticata
27.09.2013 3 z 5

Od knihy jsem si slibovala krapet více. Myslela jsem i, že je to hodně o rodině. Vtipně podané. Je to spíš román zmatené ženy, která bojuje se svou orientací. Každopádně knihu doporučuji. Stojí za to si jí přečíst. To rozhodně!!!

Michaela91
22.09.2013 3 z 5

Velice zajímavý a čtivý příběh. Docela komplikovaný život hrdinka měla ale poprala se s ním skvěle. Moc dobrá kniha

Autorovy knížky

Julie Catt