Mi-šu-le Mi-šu-le komentáře u knih

Čítanka pro 1. ročník SOŠ Čítanka pro 1. ročník SOŠ Josef Soukal

Pro mě opět super učebnice, dost mi ve škole pomohla, dobře se v ní čte, přehledná a obsahuje důležitá díla, tedy jejich úryvky.

23.08.2015

Český jazyk pro 1. ročník středních odborných škol Český jazyk pro 1. ročník středních odborných škol Vlastimil Styblík

Opět super učebnice.

Literatura pro 1.ročník SOŠ Literatura pro 1.ročník SOŠ Josef Soukal

Super učebnice, přehledná, obsáhlá.

Čítanka pro 3. ročník SOŠ Čítanka pro 3. ročník SOŠ Josef Soukal

Dobrá kniha, pomůže k učení na maturitu, vybrané části z děl, vážně super.

Ošetřovatelství I Ošetřovatelství I Marie Rozsypalová

Super kniha, dost informací, dobře se z učebnice učí.

První pomoc I První pomoc I Jana Sedláčková

Super kniha, dost informací, dobře se z učebnice učí, mám k ní i pracovní sešit a dobře se z toho učilo.

Návod na šťastný život Návod na šťastný život Joe Vitale

Nebylo to špatné, ale něco zbytečně zdlouhavé, na toto téma jsem četla lepší knihy, ale obsahově splnila očekávání.

21.08.2015 3 z 5

Upír v Sussexu Upír v Sussexu Arthur Conan Doyle

Pro mě první kniha o Sherlockových případech, jsem nadšená, těším se na další. :)

21.08.2015 5 z 5

Detoxikace Detoxikace Charmaine Yabsley

Spíš průměrná kniha, zajímavé věci, ale dost věcí člověk dávno ví.

20.08.2015

Proč si muži berou potvory a hodné holky zůstanou na ocet Proč si muži berou potvory a hodné holky zůstanou na ocet Sherry Argov

Lepší než první díl, každopádně, dost věcí je již známo. Kniha je ale čtivá a občas i vtipná. :)

18.08.2015 3 z 5

Skrytá moc drahých kamenů Skrytá moc drahých kamenů Josef Pavel Kreperát

Hezky psaná kniha, poměrně obsáhlá, ale jak už bylo zmíněno, jsou daleko hezčí a tohle je základ. :-) Ráda do ní stále nahlížím a čtu si. :-)

01.07.2015 4 z 5

Vnitřní lékařství Vnitřní lékařství Wolfram Karges

Dobře psaná kniha, našla jsem všechno, co potřebuji.

26.06.2015 4 z 5

Vlajky - Průvodce vlajkami celého světa Vlajky - Průvodce vlajkami celého světa Charlotte Greig

Stručný přehled a popis. Jako základ to jistě stačí, nicméně mi vadí ty chyby, modrou od bílé odlišit by nemělo být nic složitého, ale stane se.

24.06.2015

EKG do kapsy EKG do kapsy Ralph Haberl

Dobře napsaná kniha, dost informací k základnímu pochopení a diagnostice u EKG.

21.06.2015 4 z 5

Volání krve Volání krve Nancy Gideon

Čtvrtý díl zase o něco lepší, než předešlý. :) Jsem ráda, že jsem si sérii přečetla celou a nevzdala to u prvního dílu. Hezké a oddechové.

14.05.2015 4 z 5

Krvavý měsíc Krvavý měsíc Nancy Gideon

Super, opět lepší než díl předešlý, kniha se mi dobře četla, v podstatě na jeden zátah. Těším se na díl poslední.

02.05.2015 4 z 5

Pod vlivem úplňku Pod vlivem úplňku Nancy Gideon

Vážně, tento díl byl opravdu lepší než ten první. Děj byl zajímavější, vztah mezi Maxem a detektivem napínavější a vášnivější, nicméně v tomhle ohledu mi vadila jedna věc a to, že Max se Cé Cé skoro jenom dotkl a přivedl ji tim k uspokojení. Ne, že bych na tom lpěla, to snad ani ne, ale kazí mi to celkový dojem, protože je to velmi časté. Ale je to fantasy, takže bych neměla chtít moc reálných scén. :-)

06.04.2015 4 z 5

Čistá krev Čistá krev Nancy Gideon

No, hezké, ale asi jsem čekala víc, jsem zvědavá na další díly, vzhledem ke komentářům by to mělo být lepší a lepší.

28.03.2015 4 z 5

Živý svět – dětská encyklopedie Živý svět – dětská encyklopedie kolektiv autorů

Když jsem byla malá, byla to pro mě vážně úžasná kniha. Krásné obrázky a krátký, srozumitelný text k tomu.

07.03.2015 5 z 5

Ztracená Ztracená Kathryn Taylor

Nemohu si pomoct, ale pro mě bohužel zatím nejslabší díl z této série. Doufám, že pokračovaní bude lepší. :)

05.03.2015 3 z 5