Mi-šu-le Mi-šu-le komentáře u knih

Už mě vidíš? Už mě vidíš? Sharon J. Bolton

Mně se kniha líbila, četla se jedním dechem, první detektivka, kterou jsem četla a není od A. Christie a byla jsem nadšená, ani jsem nechtěla, aby kniha skončila. Dost jsem byla napjatá i ze ,,vztahu,, mezi Lacey a Joesburym. Každopádně od autorky přečtu i další knihy.

16.11.2016 5 z 5

Politický systém České republiky Politický systém České republiky Ladislav Cabada

Poměrně špatně se mi učilo z některých kapitol, ale celkově bych knihu hodnotila za 4*.

02.09.2016 4 z 5

Úvod do studia mezinárodních vztahů Úvod do studia mezinárodních vztahů Šárka Waisová

Dobře napsaná kniha jako úvod do MV, srozumitelné, kniha se dobře četla, de facto jedním dechem. Trochu škoda těch nemálo překlepů.

14.07.2016

Zlatovláska a jiné pohádky Zlatovláska a jiné pohádky Karel Jaromír Erben

Jeho pohádky jsou skvělé. Ráda vzpomínám, jak mi je rodiče četli před spaním. Ráda si v ní listuji i dnes.

26.03.2016 5 z 5

Pták Ohnivák a jiné pohádky Pták Ohnivák a jiné pohádky Karel Jaromír Erben

Tyhle pohádky jsem měla moc ráda.

26.03.2016 5 z 5

Svedená Svedená Kathryn Taylor

Skvělé pokračování, akorát mi některé kapitoly přišly zdlouhavé a jiné bych zase víc rozšířila. Každopádně pěkné čtení. Oddychové, příjemné, takové neurazí snad nikdy.

23.02.2016 4 z 5

Ekonomie Ekonomie Robert Holman

Poměrně přehledná, dobře vysvětlené pojmy a grafy. Pro základy ekonomie to jistě stačí.

05.02.2016

Neurologie: pro studium i praxi Neurologie: pro studium i praxi Zdeněk Seidl

Fantastická učebnice, dobře napsaná, snadno se z ní učí. K přípravě na zkoušky je skvělá.

22.01.2016

Přehled teorií mezinárodních vztahů Přehled teorií mezinárodních vztahů Pavel Pšeja

Dobrá kniha, první polovina je obsahově zajímavější než polovina druhá, ta se mi četla dost těžce.

14.01.2016 4 z 5

Neurologie - Pro nelékařské zdravotnické obory Neurologie - Pro nelékařské zdravotnické obory Zdeněk Seidl

Pro nelékařské obory skvělá učebnice.

12.01.2016

Praktická anesteziologie Praktická anesteziologie kolektiv autorů

Fantastická kniha, na zkoušku z anesteziologie na nelékařských oborech úplně perfektní.

12.01.2016

Poklady starověkého Egypta Poklady starověkého Egypta Maria Sole Croce

Skvělá kniha, krásné fotky, výborně zpracovaná.

05.01.2016

Londýn Londýn Michael Leapman

Krásné město, krásně zpracovaný průvodce, jako všechny z této série.

27.12.2015

Thajsko Thajsko kolektiv autorů

Krása, krása, krása.

26.12.2015

Praha známá i neznámá Praha známá i neznámá Milada Motlová

Super kniha. :-) Na základní škole jsem do ni často nahlížela.

02.11.2015 4 z 5

Zápisky šílence Zápisky šílence Osho

Kniha plná myšlenek, přeskakujících poměrně chaoticky, ale na konci knihy zjistíte, že májí velký smysl a hloubku. Óm Mani Padmé Húm...

29.10.2015 4 z 5

Ďáblovo kopyto a jiné případy Sherlocka Holmese / The adventure of the devil’s foot and other cases of Sherlock Holmes Ďáblovo kopyto a jiné případy Sherlocka Holmese / The adventure of the devil’s foot and other cases of Sherlock Holmes Arthur Conan Doyle

Pro mě další super kniha s Sherlockem. Příběhy zajímavé a poutavé. Paráda číst Doylovy knihy.

21.10.2015 5 z 5

Klinická propedeutika - pro střední zdravotnické školy Klinická propedeutika - pro střední zdravotnické školy Jaromíra Novotná

Hodně dobrá učebnice, stručná a přehledná.

29.09.2015

Společenské vědy v kostce: pro střední školy Společenské vědy v kostce: pro střední školy Jaroslav Hladík

Na zdrávce mi stačila, ale na gymnázia rozhodně nedostačující.

29.09.2015

Český jazyk 1 Český jazyk 1 Věra Martinková

Super věc, jako pomůcka k učivu.

23.08.2015