Upír v Sussexu

Upír v Sussexu https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/24883/upir-v-sussexu-24883.jpg 4 85 9

Dva slavné případy geniálního detektiva Sherlocka Holmese z pera Arthura Conana Doyla. Bilingvní česko-anglické vydání, nezkrácený text s komentářem

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Garamond

The Adventure of the Sussex Vampire

Profesorskey
30.05.2023 3 z 5

Jednodušší a kratší kriminální příběhy, k jejichž rozluštění je potřeba geniálního mozku Sherlocka Holmese. Svým jazykem a délkou se ideálně hodí jak pro ty, kteří začínají s A. C. Doylem, tak pro ty, kteří hledají lehkou anglickou četbu na rozšíření slovní zásoby. Ti druzí z vás ocení výkladový slovník v zápatí každé stránky.

n.ezn.amy
24.03.2020 5 z 5

další ze skvělých povídek Sherlocka Holmese, kdy všechny záhady jsou mistrně a brilantně brzo vyřešeny a Sherlock Holmes zůstává jako vždy skromný

rutto45
19.12.2019 4 z 5

Prvé Arthurovo dielo, ktoré sa mi dostalo do rúk. Musím povedať, že aj keď detektivky nie sú mojou šálkou kávy, knižka milo prekvapila.

5905
29.05.2019

Kniha byla svým dějem docela zajímavá, občasně jsem měl chuť jí odložit a raději se možná i učit????. Ale i přes to se mi děj knížky a hlavně rozluštění případu záhadné dámy líbilo.
Knížku bych doporučil čtenářům kteří s detektivkami teprve začínají, knížka byla slabšího typu , ale stejně překvapila a překvapí ostatní.????????????

ElfkaEleanor
24.02.2016 5 z 5

Sherlock Holmes je jedinečný. Kniha obsahuje tři příběhy a byť jsem četla pouze stránky v angličtině, tak jsem ani nemusela koukat do českého překladu. Vysvětlená slova pod čarou jsou vybírána intuitivně a většinu z nich jsem opravdu neznala. A i kdyby vám angličtina nešla, tak děj vás jistě donutí číst dál a dál a dočíst vše do konce.

Mi-šu-le
21.08.2015 5 z 5

Pro mě první kniha o Sherlockových případech, jsem nadšená, těším se na další. :)

BooksLucyKing
22.07.2013 5 z 5

Naprosto úžasné. Výborný výběr povídek. Jedna lepší než druhá. Holmes se zase vyznamenal.

mgeisselreiter
03.11.2012 4 z 5

3 relativně krátké příběhy, to jim ale neubírá na čtivosti a zajímavosti. 80%, 3.11.12.

Jíťa
30.11.-0001 5 z 5

Další možnost procvičit si anglinu a navíc si přečíst skvělou detektivku.