Pod vlivem úplňku

Pod vlivem úplňku https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/145133/pod-vlivem-ulnku-145133.jpg 4 80 17

Moonlight série

Detektiv Charlotte Caissieová musí řešit střet zájmů. Její nadpřirozený přítel Max, který stojí v čele podsvětí v New Orleans, je obviněn z brutální vraždy mladé dívky. Charlotte si chce zachovat objektivitu při vyšetřování a očistit Maxovo jméno, proto se od něho na čas odloučí. Když se Max zaplete s tajemným cizincem, situace se ještě více komplikuje. Kdo stojí na čí straně? Je pravda, že cizinec chce Maxovi pomoct nebo ho stáhne ke dnu?... celý text

Literatura světová Romány Dívčí romány
Vydáno: , Fragment (ČR)

Chased by Moonlight , 2010

sulzsova.anna
29.01.2023 5 z 5

Miluji celou tu sérii. Nevím proč, přitom se nejedná o kdovíjaký spisovatelský skvost, ale když ji miluješ není co řešit. Něčím mě dostala. Spojila erotiku fantasy a drama, prostě skvělá kombinace a na mě fungovala! Překvapivě lepší než jednička!

Saraken
08.10.2020 5 z 5

Dalsie pokracovanie a oplatilo sa precitat :)

munka
09.09.2020 3 z 5

Je to fantasy a tak k tomu pristupujem. Hlavní hrdinovia akoby sa ešte hľadali a nevedia čo so sebou. Dám sérii ešte šancu.

gabice4
08.12.2019 2 z 5

Myslela jsem, že příběh bude scifi, ale měla jsem pocit, že čtu nějaký erotický román. V této knize se vše řeší sexem. :-)

jamajka99
13.08.2017 5 z 5

Hezké oddechové čtení :-)

Wendysek
14.07.2017 3 z 5

Oddechovka přímo stvořená k čtení při válení se na pláži.

orangerose
09.10.2016 5 z 5

líbila se mi, plná děje,akce :)

CamilleTyler
01.05.2016 1 z 5

Nudnější knížku jsem nečetla a to jsem četla Twilight. Tohle se v rámci nudy vlastně moc neliší. Postavy jsou hrozně jednoduché a umělé, autorce jsem prostě nedokázala důvěřovat. Každý tam byl popsán jako by měl fotit pro obálky modních časopisů a Max je prostě příšerný. Chvíli takový, chvíli makový, snažící se prezentovat jako největší badass(aspon autorka se o to snaží), přitom mě ty své citlivé momenty, kdy vlastně nevím, co je zač, jediné pozitivum je ta jeho jízlivost, která občas dokázala příběh okořenit, ale jinak. Hlavní postava je mi nesympatická, vůbec na mě nepůsobí jako ta schopná detektivka, za jakou jí tam mají a vlastně nechápu, že jí můžou považovat za inteligentní, když i rozhovory se svědky za ní vedl její parták. Ze svého přítele je jeden moment mokrá, v druhý ho obviňuje z vraždy, co to jako je? Detektivní zápletku jsem docela snadno prohlédla. Vztah Maxe a Cé cé(blbější přezdívku autorka asi vymyslet nemohla) je hrozná umělotina, nevěřila jsem jim tu vášen, ani špetka reality, jen autorčino toužebné přání. No, asi mám moc vysoké nároky, ale i průměrnější dílka se mi líbí, tady klišé střídal kýč a to je špatně. Víc se k tomu dál nebudu vyjadřovat.

Laf
17.02.2016 4 z 5

Kniha byla o dost lepší než první díl. Rozhodně dávám palec nahoru za to, že autorka shrnovala i to, co se již stalo, takže kdo by začal tímto dílem číst sérii, o nic by nepřišel. Také se více rozvíjejí tajemství, které obestírají Maxe, takže vše začíná dávat větší smysl.

jitka7
18.09.2015 2 z 5

Bylo to jak na houpačce. Je vinen, není vinen. Budeme spolu, nebudeme spolu. Jsem king, jsem uplakánek. Nuda. Charakteristika postav strašná. Příběh nulový.

renefer
08.09.2015 3 z 5

Detektivní zápletka nulová - vrah je jasný, Max se pořád nijak nevyprofiloval, chvíli king pak se zase krčí v koutku se slzami v očích a Cé Cé je pořád prohnaná mrcha, kterou při první příležitosti napadne - nebyl to Max? A pokud ne nedal by se nějak využít?
Dál už tuhle sérii číst nebudu.

*Pájuše*
25.08.2015 3 z 5

Oproti předchozímu dílu je tenhle o stupínek lepší, ale i tak to není žádná sláva.
Opět mi vadily charaktery obou hlavních postav. Charlotte páteř ještě nenarostla a Max se mi pořád jeví jako ufňukané děcko.
Nicméně musím uznat, že tento díl byl čtivější. Každopádně souhlasím s komentářem Mi-šu-le. To, že Charlotte byla hotová, jen při pohledu na něj, ve mě vzbuzoval nevíru. Skousnout se to dá, protože jsou tam daleko neuvěřitelnější věci. ;-)

Mi-šu-le
06.04.2015 4 z 5

Vážně, tento díl byl opravdu lepší než ten první. Děj byl zajímavější, vztah mezi Maxem a detektivem napínavější a vášnivější, nicméně v tomhle ohledu mi vadila jedna věc a to, že Max se Cé Cé skoro jenom dotkl a přivedl ji tim k uspokojení. Ne, že bych na tom lpěla, to snad ani ne, ale kazí mi to celkový dojem, protože je to velmi časté. Ale je to fantasy, takže bych neměla chtít moc reálných scén. :-)

jarka5253
06.02.2015 5 z 5

mám doma 4 díly a jsou super.

Lenka.Vílka
23.01.2015 3 z 5

Lepsi nez prvni dil. Kdo by to rekl, co? Me samotnou to prekvapilo...

Alena_S
13.01.2014 4 z 5

Příběh už je o dost lepší a napínavější; jen hlavnímu hrdinovi se divím, že to má vůbec zapotřebí...

Domika
09.10.2013 3 z 5

Trochu lepší než předchozí díl. Líbí se mi hlavně vztah CéCé s Maxem, ti dva jsou prostě skvělí. Jako voda a oheň. A ty jejich hádky... :)

upíři vlkodlaci

Nancy Gideon
americká
2012  69%Čistá krev
2013  85%Krvavý měsíc
2013  79%Pod vlivem úplňku
2014  84%Volání krve

Kniha Pod vlivem úplňku je v