Čistá krev

Detektiv Charlotte Caissieová je mladá a ambiciózní policistka, která netouží po ničem jiném, než zničit místního zločineckého bosse a pomstít tak smrt svého otce. Pokusí se k tomu využít jeho pravou ruku, záhadného osobního strážce Maxe Savoie. Je to však nebezpečná hra nejen kvůli tomu, že Max má pověst nelítostného zabijáka, víc zvířete než člověka, ale taky proto, že ji přitahuje víc, než by si sama přála. Mezitím dochází k tajemným brutálním vraždám, které směřují právě k tomuto muži… Je to příběh o zakázané lásce dvou lidí na opačných stranách zákona, neodolatelné touze a obětech, které pro ně musí hrdinové podstoupit....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/138184/cista-krev-138184.jpg 3.5116

Moonlight 1.

Literatura světová, Detektivky, krimi, Dívčí romány

Vydáno: , Fragment (ČR)

Masked by Moonlight, 2010

Kniha Čistá krev

Knihomolka97
22.09.2021

Tato knížečka mě zaujala žánrem. Romanticko-detektivní fantasy příběh. Doba, kdy letěli upíři, vlkodlaci a podobně mě nějak minula a teď si to zřejmě nahrazuju.
Bohužel jsem zklamaná, velkou příčinu na tom mají postavy. Některé situace se tam neustále opakovaly, měla jsem pocit, že čtu pořád o tom samém a v ději se dál vůbec neposouvám.
Na Charlotte se mi sice ze začátku líbilo, že byla sebevědomá, ale pak mi přišlo, že si věří až moc. Protiřečila si, chvilkama se chovala docela bezpáteřně, až mi bylo Maxe líto. Na druhou stranu po tom, co si prožila, se není čemu divit, že se chtěla pomstít a byla schopna využít všechny prostředky.
U Maxe mi vadila jeho nerozhodnost, naivita, že se nechal tak dlouho využívat, manipulovat a byl "slepý". Na to, jak byl popisován, že je chytrý a bystrý, na mě tak teda nepůsobil. Čekala jsem, že bude veeelkýý drsňák a ono to bylo naopak..dost submisivní týpek. Naštěstí se ke konci trochu změnil a už nebyl taková bábovka. #sorrynotsorry
Erotické a romantické scény mi čtení určitě zlepšovaly. Uznávám, že chemie mezi Charlottou a Maxem fungovala skvěle. Vytvořili si k sobě silné pouto, ale okolnosti byly fakt komplikované. Ona policajtka, on zločinec (a ne ledajaký), ha.
Detektivní část trochu zanikala, to mě ovšem ani tak nepřekvapilo - dle obálky.
Konec mě dost zaujal a i když mé hodnocení není pozitivní, tak další díly si ujít nenechám.
2,5⭐/5⭐

Saraken
08.10.2020

Kniha ma zaujala obalkou a prekvapila ma ... som rada ze ju mam a ostava u mna v kniznici ;)

Karin_Kim55
07.09.2020

Nuda. Přečetla jsem 40 stran. Pak jsem se nutila pokračovat. (Když jsem si to koupila, tak to zkusím, ne?) Ale ne. Následujících 50 stran jsem buď přeskakovala strany nebo četla jen přímou řeč. Prolog byl dobrej. Ale ten nastavil laťku a pak to šlo celé dolů jak na horské dráze.

munka
06.08.2020

Ako oddychové čítanie to celkom ušlo. Z Maxa som bola zo začiatku sklamaná, ale potom sa to trochu zlepšilo. Dám šancu aj ďalšiemu dielu.

gabice4
30.11.2019

Četla jsem lepší knihy o "vlkodlacích" uvidíme co přinese druhý díl

Mergirus
19.06.2019

(+ SPOILER) Tahle knížka není úplně odpočinková, rozčilovalo mě, jak se stále rozcházeli, scházeli... A proč tedy musel umřít ten "prosťáček" z kostela? Zřejmě mi to nějak uniklo. Ani nevím, jestli se mám pouštět do dalšího dílu.

mikela
26.01.2018odpad!

Na knihu jsem narazila zcela náhodou v malém knihkupectví za opravdu lidovou cenu. Jako první mě zarazila obálka a i když se říká "Nesuď knihu podle obalu." neodolala jsem a koupila ji. Nečekala jsem zázrak, ale ani jsem si nemyslela, že to bude tak příšerné. Z celé knihy je povedená opravdu pouze obálka a anotace. Jakmile jsem si přečetla první stránku, okamžitě jsem věděla, že touto koupí jsem přestřelila. Podle mého názoru je jen málo knih, které se této hrůze vyrovná.
Problém byl nejen v nesympatických postavách, jejichž konverzace často nemají ani hlavu ani patu. Zároveň ale celý detektivní příběh není zajímavý a navíc ten závěr! Závěr je nedotažený, většinou nemá smysl a já jakožto čtenář mám dojem, že posledních pár stránek bylo vytržených a kniha neukončená.
Tato kniha mě však naučila jedno - vždycky si na návštěvu knihkupectví vydělit více času na pročtení anotací.

aneta147
16.11.2017

NUDA tak bych to jedině popsala .
Podle mě je ta knížka nezajímavá, moc jednoduchá a zdlouhava.
Po erotické stránce katastrofa
Četla jsem ji do 60% a skončila