Skrytá moc drahých kamenů

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Všechny základní drahé kameny včetně korálů, perel, tektitů a drahých kovů. Jejich vnitřní síla a schopnost působit na lidský organismus. Vydání je doplněné kameny zvěrokruhu a rejstříkem.

https://www.databazeknih.cz/img/books/63_/63439/skryta-moc-drahych-kamenu-63439.jpg 4.733
Nahrávám...

Komentáře (9)

Kniha Skrytá moc drahých kamenů

Nyangumi
03. října

Publikace pěkná, ale na můj vkus tam je moc esoteriky.

medlovice
06.02.2020

I v době internetu, kdy si můžu všechno vyhledat kdykoliv a podrobně tuto knihu vítám, je přehledná a je v ní spousta informací a fotografií.


AjťačkaTýnka
02.08.2019

Báječná knihap lná zajímavých informací z oblasti drahých kamenů. Oceňuji, že ji máme na českém trhu - nenajdete zde pouze chemické složení, barvy a naleziště, ale také spirituální založení každého kamene.

Medunkavera
28.04.2019

Tuhle knihu mám ráda.
Miluju kameny. Když některý vezmu do ruky a jemně to stisknu v dlani, cítím takové hezké teplo a je mi příjemný. Pak třeba vezmu do ruky jiný a necítím nic. Naopak. Říká: "Pusť mně."
Když míjím obchod, nebo obchůdek s kameny, tak neodolám.. Vejdu a už ve dveřích říkám:
"Dobrý den. Jen se podívám, když dovolíte." Samozřejmě, že u dívání nezůstane a nějaké si vždy koupím. A když chci někomu kamínek věnovat, tak probírám tu svojí malou sbírku, který kamínek dám. Nedám žádný. Musím jít a koupit nový a rychle ho poslat, než se mi tak zalíbí, že už bych ho zase nedala.

katerina4252
04.06.2016

Opravdu pekne pocteni. Nejedna se ciste jen o nauku o kamenech, jejich slozeni atd., ale i o moc pekne spiritualne psychologicke povidani. Kniha je o leceni a praci s kameny, ale dle mne ma autor moc pekny nahled do lidske duse celkove. Mam mensi sbirku kamenu a nekolik knih o leceni s nimi a encyklopedii, vetsinu v anglictine a par jich je super, ale tato kniha od naseho autora je takova jina - velmi citliva, takove pohlazeni po dusi.

sira
03.01.2016

Výborná kniha - stále se k ní vracím. V porovnání s jinými oceňuji, že je u všech kamenů uvedeno, zda se u nás vyskytují a pokud ano, tak je přímo zmíněno, kde je možné je najít.

Mi-šu-le
01.07.2015

Hezky psaná kniha, poměrně obsáhlá, ale jak už bylo zmíněno, jsou daleko hezčí a tohle je základ. :-) Ráda do ní stále nahlížím a čtu si. :-)

adelinka
10.01.2014

kniha je veľmi dobre písaná, obsahuje názov, chcemickú značku, nálezisko , na aké čakry pôsobí, keďže máme maličkú zbierku kameňov je táto kniha zaujímavá aj pe môjho syna.....

1