Měňavka Měňavka komentáře u knih

Hrad Hrad Jennifer Egan

Kniha se moc dobře četla. Zaujalo mne, že se prolínaly dva příběhy a člověk musel přemýšlet nad tím,co je skutečnost a co ne. Také si musíte leccos domyslet. Konec mne bohužel strašně zklamal, protože to bylo, jako kdyby jste začali větu a uprostřed skončili. Autorka chtěla dát prostor čtenáři, aby si konec domyslel, ale mě se to tak bohužel nelíbilo :(

08.07.2017

Obludárium aneb kabinet lidských kuriozit Obludárium aneb kabinet lidských kuriozit Frederick Drimmer

Moc zajímavé :)

08.07.2017

Nevinná zrádkyně Nevinná zrádkyně Alison Weir

Výborné čtení. Autorka mne opět nezklamala. Těším se na další knihu.

02.07.2017 5 z 5

Listy Markétě Listy Markétě Tereza Brdečková

Příjemná četba.

17.06.2017

Povídky podivných Povídky podivných Ransom Riggs

Na knihu jsem se neuvěřitelně těšila,protože jsem Riggsova velká fanynka. Sirotčinec je pro mne srdeční záležitost a bylo pro mne velkým zklamáním, že jsem se musela smířit pouze se třemi knihami :)
Povídky jsou další poklad do mojí knihovny.Další cesta do jiného kouzelného světa. Mohu jen doporučit pro duše snílků a dobrodruhů, kteří touží po cestě do fantazie.

08.06.2017 5 z 5

Můj život Můj život Marc Chagall

Kniha je moc zajímavá. Zpracování formou deníku a myšlenek umělce je příjemné ke čtení.Pro mě na jedničku!

07.06.2017

Proměna Proměna Franz Kafka

Naprosto úžasné!!!!!Včera jsem přelouskala Proces a musela jsem s tím trochu bojovat. Tato kniha je ale jiná. Mám chuť ji začít číst okamžitě znovu.Příběh dokonale vystihuje pocity člověka, vztahy....myšlenky někoho, kdo se "proměnil".....je to temné, divné, ale právě proto z mého pohledu naprosto dokonalé.

31.05.2017 5 z 5

Domeček pro panenky (Nora) Domeček pro panenky (Nora) Henrik Ibsen

Velice doporučuji!Z knihy jsem nadšená a velice se těším, že si od autora přečtu další. Nora je postava, která mne moc zaujala - nutila mě k přemýšlení, úvahám. Jednu výtku ale mám. Kniha je tak realistická a opravdová, avšak, ačkoliv nejsem matka, určitě si nemyslím, že by žena opustila své děti. To pouto je prostě příliš silné.

30.05.2017 5 z 5

Paní Bovaryová Paní Bovaryová Gustave Flaubert

Knihu jsem dlouhé roky opomíjela. Nyní dozrál čas a já lituji,že jsem se do tohoto brilantního románu nezačetla už dřív. Hodnotím na jedničku!!!!

30.05.2017 5 z 5

Proces Proces Franz Kafka

Hodnotím kladně, ale si jen díky tomu, že jsem knihu zkonzumovala formou dramatického zpracování.

30.05.2017