menalinda menalinda komentáře u knih

Chuť jablečných jadýrek Chuť jablečných jadýrek Katharina Hagena

Dům s minulostí,žena s budoucností a vůně jablíček...lehce se čte,rychle se zapomene.Krásný přebal.

20.02.2018 2 z 5

Štěstí, láska, čokoláda Štěstí, láska, čokoláda Menna van Praag

V podstatě milá knížka.Název vystihuje,ale praxe s pojídači čokoládek je trošku jiná.Hlavní hrdince přeji vše nejlepší a knížku posílám dál.

20.02.2018 2 z 5

Honba za Hemingwayem Honba za Hemingwayem Diane Gilbert Madsen

To by bylo radosti na světě,kdyby se rukopisy našly.Svěží a ryche přečteno.Knížka je útlá,za odpoledne přečteno. 3*

20.02.2018

Bellman & Black Bellman & Black Diane Setterfield

O životě a smrti, štěstí a přehlížení důležitých věcí které jsou součástí života a když je propásneme nejdou nikdy vrátit.Krásná i když hodně smutná knížka.Určitě stojí za přečtení.

23.01.2018 4 z 5

Moje ulice v Paříži Moje ulice v Paříži Elaine Sciolino

Krásná kniha o neobyčejně obyčejné ulici a jejich obyvatelích.O pospolitosti,navázání přátelství s "náplavou".Mám chuť se tam vypravit,procházet,sledovat dění,nakupovat v malých krámcích,fotit a nakonec se posadit do kavárny a nasát atmosféru pomalu podobně mizících míst.

30.12.2017 4 z 5

Kniha ztracených věcí Kniha ztracených věcí John Connolly

Jsem nadšená.Nádherná a temná knížka.Strach nahánějící Hákáč.Ráda bych ji vlastnila,ale je k nesehnání.Určitě ne pro děti.I u dospělého nažene nejenom husí kůži,ale na konci třeba i slzičky.5 *****.

22.11.2017

Přístav naděje Přístav naděje Nina George

Smutná žena,smutný život Mariann.Nikdy není pozdě na změnu.Povede se vybřehnout a začít žít ve spokojenosti a štěstí?Moc hezká pár místy dojemná kniha.

16.08.2017 5 z 5

Volání Kalahari Volání Kalahari Patricia Mennen

Určitě v mé knihovně nezůstane.

24.04.2017 2 z 5

Vypadni z mýho života! Vypadni z mýho života! Marta Davouze

Otevřená zpověď paní Davouze,která si získává sympatie na rozdíl od pana tehdejšího manžela.Klobouk dolů a hodně štěstí v novém manželství.

20.11.2016 2 z 5

Baronka Blixenová Baronka Blixenová Dominique De Saint Pern

Krásné počtení.

01.09.2016 5 z 5

Pád Pád Simon Mawer

Velice poutavé,napínavé s propletencem mezilidských vztahů.Skleněný pokoj ale vede.

11.02.2014 3 z 5

Ve znamení Štíra Ve znamení Štíra Maggie Stiefvater

Napínavé,nádherné a dech beroucí čtení!

15.01.2014 5 z 5