Volání Kalahari

Berlín 1901. Jella von Sonthofen opouští po smrti své matky Německo a vydává se za svým otcem do jihozápadní Afriky. Když konečně najde otcovu farmu, čeká ji zklamání. Její otec je mrtev a na farmě žije jeho mladá žena, která není vůbec nadšená Jelliným příchodem. Sama v cizí zemi se musí Jella naučit vzít svůj osud do vlastních rukou… Rodinná sága, která se v Německu stala bestsellerem, se odehrává v úchvatných kulisách Namibie a je vzrušujícím příběhem o lásce a nenávisti, naději a zklamání....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/95_/95627/volani-kalahari-95627.jpg 3.728
Vydáno, Brána

Der Ruf der Kalahari, 2010

Kniha Volání Kalahari

lenkavildomcova
10.09.2017

Krásná kniha. Na rozdíl od knihy Kurandera, kterou jsem nedočetla, mi právě tato kniha dala informace, které jsem očekávala. Moudrost a znalosti přírody Křováků. Sílu myšlenek a víru v to, že pokud vysíláme pozitivní energii, bude se nám to dobro vracet a naopak.

menalinda
24.04.2017

Určitě v mé knihovně nezůstane.

AlenaF
21.03.2017odpad!

Slabé, k této knize se určitě nebudu vracet.

orinka3
21.03.2016

Po přečtení dvou kapitol si říkám: jak je to čtivé, tak je to blbé. Že já si to půjčovala....tohle může číst jenom ten, kdo vůbec neuvažuje. Jednu hvězdu ponechávám za dobrou čtivost, ta se tomuhle škváru upřít nedá. Typický německý kýč.

pif69
11.01.2015

Tento román jsem si půjčil v místní knihovně , a to pouze dle sdělení na přebalu , že se jedná o velký německý bestseller . No , mám přečtené 4/5 knížky a myslím si , že buď s německým trhem nebude něco v pořádku , a nebo nebude v pořádku sdělení na přebalu . Velmi primitivní , naprosto předvídatelný příběh o tom , jak chudá , bohatým dědečkem zapuzená dívka , v Africe ke štěstí přišla . Navíc psáno naprosto primitivním , bezbarvým jazykem . Za mne naprostý propadák , vhodný ke čtení snad jen v nouzi největší .

jindra13
09.09.2014

Moc pěkná knížka, už se těším na další pokračování.

valentýna
28.02.2014

Téhle knize nic nechybí, umně popsané exotické prostředí a život místních kmenů, ač nevzdělaných lidí, velice moudrých a spjatých s přírodou. Knihou se táhne jako nitka láska, napětí a detektivní podtext, historie, trápení a noční můry hlavních hrdinů... Rozuzlení příběhu netušíme až do posledních stran.

Adlethka
20.02.2014

Nádherný příběh, čtenář se dozví trochu z historie a z života křováků.

Kniha Volání Kalahari je v