Mellisek Mellisek komentáře u knih

Nespoutaná Nespoutaná Kathryn Taylor

1 dil super,oddechovka uplne fajn i pribehem me zaujal jen me mrzelo ze to vice nerozjela o klubu a spory do budoucna s japoncikem :)

03.05.2016 4 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Knihu jsem dostala darem a prekvapila. Oddechovka dobry ale neni to kniha co bych cetla znovu. Zaujala me vypravenim ktere je vic nez hekticke.

26.04.2016 3 z 5

Nahá Nahá Raine Miller

Knihu sem zahledla v kosi vyprodeje v tescu v akci za kilčo :D tak jsem si rekla bud a nebo.
Ale pohltila me. Velmi dobre psana a pribeh naprosto odlisny od ostatnich ero knih. Trocha tajemna trochu krimi. Hodnotim celou serii kladne ikdyz pozdeji se pribeh natahuje az sem chtela preskocit stranky. Hodnotim velmi kladne :)

26.04.2016 5 z 5

Grey Grey E. L. James (p)

Knihu jsme objednaly s kamoskou v predprodeji a necekaly jsme od n nic zavratneho.
Kniha je dle predstav co jsem ja mela jiz v 50odstinech.
Styl psani , premysleni sedi k predchozimu triu knih.
Jedine co me zajimalo byli rozhovory s Ellenenou a trochu pokroucene vzpominky z detstvi.
Knihu hodnotim dobre aspon proto ze to opravdu sedelo na 50odstinu.
Ale v dobru spisovatelky doufam ze to byl posledni grey co vysel.

26.04.2016 3 z 5

Třešinka Třešinka Raine Miller

Četla jsem aféru BlackStone ktera me uchvalita. Cetla jsem kladne recenze a tak jsem ji zakoupila. A je to pekny pribeh E. a N. Po tom co je popisu B. V Afere Blackstone , ale na me az moc sladky pribeh. A tim ze jsem cetla AB me bylo jasne jak to skonci a tim je pro me mene zajimava. Pekne pocteni, ale jak jsem jiz napsala na muj vkus moc sladke :)

25.04.2016 3 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Kniha je opravdu dobre napsana a velmi me prekvapila. Libil se mi stridavy dej ona a on :)
Hltala sem knihu, je i vtipna coz tomu dava stavu :-) a ma i dej coz je u ero.knih sem tam dost vyjmecne :-D

25.04.2016 5 z 5

Odhalení Odhalení Jodi Ellen Malpas

Dle meho jde o velmi dobrou knihu. Byla jsem prekvapena ze kniha je psana v detailu vse podrobne popsane at jde o situaci s praci ci se sexem. Bohuzel na me sceny az moc dlouhe takove pak nudne ale musim uznat kniha me bavila a precetla sem ji za jeden den. Jiste budu chtit casem docist triologii.

25.04.2016 4 z 5