Meii Meii komentáře u knih

Někde jinde Někde jinde Gabrielle Zevin

skvělá knížka.. výborný nápad.. četla se sama a dostala mě

18.03.2011 4 z 5

Egypt Egypt Joyce Tyldesley

strašně mě tato kniha bavila... právě si z ní dělám zápisky.. Egypt je má vášeň ♥_♥

17.03.2011 4 z 5

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

bajky samy o sobě se mi docela líbily.. ale musím přiznat že doprovodní několika-stránkový komentář Dumbledora byl dost nudný x) ten do této knihy moc nepatří.. to je zas jiná kapitola xP myslím že jediný záměr bylo vybrání peněz pro charitu.. měla jsem tuto knížku půjčenou z knihovny a jsem si jistá, že ji ve své potterovské sbírce oželím x)

02.03.2011 2 z 5

Motýlek 1 Motýlek 1 Yu Aikawa

právě tahle manga mě docela zaujala a to díky okultismu (hl.téma), což mě v posl.době dost zajímá

23.02.2011 4 z 5

Žhavé jižní pobřeží Žhavé jižní pobřeží Suzanne Weyn

ale jo.. dá se.. knížka se mi líbila především díky místu, kde se děj odehrává no a taky četným zmínkám o Španělsku.. co mi však tento román částečně znechutilo je závěr.. neskutečně přeslazený, klišovitý a předvídatelný.... kuš X_x

18.02.2011 2 z 5

Egyptská princezna: Deník dívky z roku 1490 př. n. l. Egyptská princezna: Deník dívky z roku 1490 př. n. l. Vince Cross

zase jedna z knih, co mě dostala.. snad ani nemusím psát proč.. historický román? z prostředí Egypta? co víc si přát.. výborné

18.02.2011 4 z 5

Temné metro #3 Temné metro #3 Tokyo Callen

och.. co dodat... poslední díl Temného metra mě nadchnul

05.02.2011 5 z 5

Temné metro #2 Temné metro #2 Tokyo Callen

snad nejlepší manga ze všech, co jsem kdy četla.. neskutečně "fascinující" příběhy a styl, jakým je to napsáno/nakresleno.. a tento díl mě nadchl dokonce víc než první.. úžasné..

05.02.2011 5 z 5

Rasmus tulákem Rasmus tulákem Astrid Lindgren

velmi pěkně napsaná knížka.. nevšední.. =) čte se výborně

04.02.2011 4 z 5

Vymodlená láska Vymodlená láska Caroline Goode

no.. dá se říct že je to propadák.. kniha mě vůbec nezaujala a kdybych věděla jaká je, nejspíš bych si ji nikdy nepůjčila.. laciná zápletka, přeslazené, typické problémy.. jediná zvláštnost byla římská mytologie, proto 1 hvězdička z 5

04.02.2011 1 z 5

Titanic: Deník dívky z roku 1912 Titanic: Deník dívky z roku 1912 Ellen Emerson White

naprosto dokonalá kniha, výborně se čte.. miluju historii a díky této knize jsem se dozvěděla mnoho nových faktu.. a navíc mě inspirovala k hledání dalších informací o tomto tématu.. koho dějiny baví, určitě doporučuji!

29.01.2011 4 z 5

Kruh Kruh Kodži Suzuki

geniální kniha.. neskutečně dobře napsaná, naprosto mě dostala a chystám se na další dva díly... napínavé gradování.. zatím jsem nečetla žádné lepší dílo v tomto žánru.. klobouk dolů.. od první až po poslední stránku jsem ani nedýchala ;)

25.01.2011 5 z 5

Děti z Bullerbynu Děti z Bullerbynu Astrid Lindgren

jedna z knih mého dětství.. mám na ni nádherné vzpomínky a ráda se k ní vracím =)

18.01.2011 4 z 5

Lakomec Lakomec Molière (p)

jelikož je Lakomec psán jako divadelní hra, rozhodně jsem se nenudila =)

18.01.2011

famózní.. u čtení tohoto díla jsem ani nedýchala, nevěřila jsem že mně dokáže něco až tak děsit.. skoro jsem se bála usínat xP má představivost pracovala na plné obrátky.. obdivuju Kinga, jak nádherně dokáže popsat lidské pocity, je podle mne skvělým psychologem =)

18.01.2011 5 z 5

Zelená míle Zelená míle Stephen King

moje první kniha od Kinga.. a nezklamala.. začala jsem ji číst kvůli shlédnutí filmu, jež považuji za jeden z nejlepších, co jsem kdy viděla.. a knihu hodnotím rovněž tak =) párkrát i slza ukápla.. pokud jste ji nečetli, nevíte o co přicházíte x)

18.01.2011 5 z 5