Maxina Maxina komentáře u knih

Láska s Liamem Láska s Liamem Melanie Moreland

Jak už psala dole dikyna, tak už jsme vlastně zjistili v knize Ronanovo srdce, jak to s Liamem a Paige dopadne, dokonce do velké budoucnosti. V knize Láska s Liamem je hodně stran stejných jako v R.s., hodně situací stejně popsaných, a to mi dost vadí, protože ty knihy čtu hned po sobě. Možná kdybych je četla po roce, tak by mi to tak nepřišlo. No co se dá dělat. Kniha je přečtená a jako... nic moc.

15.08.2023

Stínová šifra Stínová šifra Laura Ruby

Je to kniha pro děti a mládež a já už dávno nejsem ani mládež, ale protože mě baví sci-fi, knihu jsem si koupila. Vůbec mi nevadilo, že hlavní hrdinové byly třináctileté děti, protože to bylo fajn počtení. Děj docela ubíhal a jsem zvědavá, jak to vše bude pokračovat. Jelikož jsem od toho neočekávala nic ve stylu Šifra mistra Leonarda, byla jsem spokojená :-)

17.04.2021 5 z 5

Temnota Temnota Kiersten White

Asi to BYL dobry tah, prirovnavat tuto knihu ke kniham S J.Maas, protoze jinak bych si tuto knihu nikdy nekoupila. Ovsem byl to lzivy tah. Ted jsem knihu docetla a krome silne, prevelice silne a brutalni zenske hrdinky nebylo v knize nic. Ani nevim, do jakeho zanru bych to zaradila. Kniha se mi nelibila a na pokracovani cekat nebudu. Bohuzel :-)

08.10.2018

Napravený prostopášník Napravený prostopášník Raine Miller

Mám ráda historické romance a tahle byla nejen historická, ale taky ve stylu psaní R. Miller. Takže plno erotických scén, k tomu detektivní zápletka, láska... Je tam všechno a je to skvělá oddechovka.

29.01.2018 5 z 5

Šílená Šílená Chloe J. Esposito

Ze začátku to vypadalo nadějně, ale pak... Mrzí mě, že knížka, která mohla být super byla nakonec úplně o ničem. A ten konec... jenom doufám, že to není příprava na Šílená 2. Škoda peněz za e-knihu, i když byla v akci...

29.01.2018 2 z 5

Mráz Mráz Bernard Minier

Několik hodin jsem "skoro" nedýchala. Pak jsem "nedýchala" ještě další dny s dalšími díly. Skvělé! Napínavé!

30.10.2017 5 z 5

Sny andělů a chimér Sny andělů a chimér Laini Taylor

Krásná série. Už dávno nejsem dítě ani mládež, ale užila jsem si to ;-)

30.10.2017 5 z 5

Nikdy nic nekončí... Nikdy nic nekončí... Martina Kastlová

Knížka se mi líbila, příběh byl fajn, až na ten konec, i když "Nikdy nic nekončí..." :-), ale mrzelo mě, a to hodně, že když se jedná o českou autorku, že to nebylo poznat. Některé věty byly kostrbaté a vypadaly, jako když se přeloží anglická věta přes google překladač :-( Třeba bude příští kniha v tomhle směru lepší, ale na nový příběh se těším.

18.01.2017

Osvobozená Osvobozená Sylvia Day

Bylo to fajn. Závěr trošku uspěchaný, nová zápletka, rychle ukončená, ale joooo. Dalo se :-)

21.08.2016 3 z 5

Dokud nás smrt nerozdělí Dokud nás smrt nerozdělí Amanda Quick (p)

Knihy Amandy Quick mám ráda, detektivku jsem od ní ještě nečetla, ale tahle mě opravdu chytla. Byla napínavá, zajímavá, neotřelý nápad, vše z viktoriánského Londýna, prostě paráda. Přečetlo se to samo :-)

21.08.2016 5 z 5

Mrazivé kousnutí Mrazivé kousnutí Chloe Neill

Včera jsem koupila, dnes přečetla. Opět super díl plný akce a konečně se něco částečně vyřešilo

26.03.2016 5 z 5

Proměny srdce Proměny srdce Jude Deveraux (p)

Paráda! Dva romantické, oddechové příběhy v jednom. Jedna cesta autem přes republiku a kniha je přečtená. Nemohla jsem se odtrhnout :-)

24.10.2015 5 z 5

Nestoudná hraběnka Nestoudná hraběnka Jo Beverley

Knihu jsem si koupila 4.2. elektronickou a jako všechny historické romány této spisovatelky jsem ji přečetla jedním dechem. Opět zajímavý příběh a i když jsem takových románů přečetla spousty, tento má kromě romance i příjemnou detektivní zápletku a hrdinové se na sebe nevrhají hned po pěti stránkách knihy :-) Doporučuji a dávám 5 hvězdiček.

06.02.2015 5 z 5

Stallo Stallo Stefan Spjut

Už dlouho jsem nečetla knihu TAK DLOUHO. A to mluví samo za sebe. Nuda. Zdlouhavé. Jedna hvězdička za neotřelé téma.

26.01.2015 1 z 5