matula1977 matula1977 komentáře u knih

Sousedé z čísla 9 Sousedé z čísla 9 Felicity Everett

Kniha se dobře četla, ale taktéž jsem pořád čekala, co se stane, co se vyhrotí a ono opravdu nic, nic.

10.02.2018 2 z 5

Dívka, která psala na hedvábí Dívka, která psala na hedvábí Kelli Estes

Krásný příběh, nemohla jsem přestat číst.

11.01.2018 5 z 5

Sedm sester Sedm sester Lucinda Riley

Těším se na pokračování - snad bude?!?

08.11.2017 5 z 5

Zákulisí Panství Downton - Podrobný průvodce 1. - 4. sérií Zákulisí Panství Downton - Podrobný průvodce 1. - 4. sérií Emma Rowley

Pro všechny milovníky tohoto seriálu, krásná kniha plná úžasných fotografií a zákulisních informací.

15.03.2017 5 z 5

Tajemství tří žen Tajemství tří žen Mária Ďuranová

No nevím, nevím, asi trošku zklamaní. Plusové body pro hrdinku, která se rozhoupala opustit manžela magora. Ale jinak nevím, co bych na knize vyzvedla.

23.03.2019 2 z 5

Muž, který už nezavolal Muž, který už nezavolal Rosie Walsh

Nebylo to špatné, čekala jsem asi víc napětí, nicméně zajímavý příběh, asi i nečekaný, stojí za přečtení.

23.03.2019 3 z 5

Ztracený slib Ztracený slib Kate Morton

Autorku mám ráda, četla jsem všechny knihy, tato určitě stojí za přečtení, rozzuzlení bylo nečekané, možná až neuvěřitelné, nechci toho moc prozradit, ale takové konce pohladí po duši.

11.01.2018 5 z 5

Půlnoční slunce Půlnoční slunce Stephenie Meyer

Dočetla jsem asi opravdu jen z nostalgie, tolik chyb v jedné knize jsem asi ještě nikdy neviděla, kdyby byla kniha o polovinu tenší, určitě by se tam vlezlo vše podstatné. Spíše jsem zklamaná, čekala jsem více příběhů z minulosti a ne v podstatě opakování rozhovorů s Bellou.

14.03.2021 3 z 5

Jedna z velmi mála knih, kdy film je lepší než kniha, pro mě.

23.03.2019 2 z 5