MattieStyles MattieStyles komentáře u knih

Jana Eyrová Jana Eyrová Charlotte Brontë

Úžasná kniha s úžasným příběhem, který se vryje do paměti. Jana Eyrová je pro mě srdcovka. Nádhera :)

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Tak tady u té knížky mám jasno. Pýcha a předsudek je fenomén, který by si měl opravdu každý přečíst. Zamilovala jsem se do pana Darcyho a byla celá napjatá, jak to dopadne. Hned jsem si pak knihu přečetla po druhé a už se jí nepustila!

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Musím říct, že se mi tahle kniha dost vryla do paměti... Pobrečela jsem si a myslela na ni ještě dlouho po přečtení. Nejenže je kniha skvěle napsaná a čtenář se do děje okamžitě ponoří, ale zároveň jsem to prožívala s postavami. Konec jsem popravdě neočekávala...

Ještě jeden den Ještě jeden den David Levithan

Neobvyklé téma. Uzasny napad a zpracování. Nemohla jsem se odtrhnout. Malinko mi jen vadí ten otevřeny konec:)

14.11.2017 5 z 5

Kapitán rozkoší Kapitán rozkoší Kresley Cole

Naprostá pecka. Moc jsem si knihu užila a nějaké části si musela číst rovnou dvakrát. Četla jsem knihu jedním dechem:)

Perfekcionistky Perfekcionistky Sara Shepard

Já jsem z téhle série naopak velmi nadšená. Je to poutavé a zajímavé a nemůžu se od knihy pomalu odtrhnout:)

05.03.2018 5 z 5

Proč jsme se rozešli Proč jsme se rozešli Daniel Handler

Já musím říct, že špatná nebyla. Nápad je skvělý, příběh zaujme a ilustrace byly povedené. Až na zmínky o filmech, které jsem převážně vůbec neznala:)

03.09.2017 4 z 5