Marxt5 Marxt5 komentáře u knih

Buddhismus nejen pro chlapy Buddhismus nejen pro chlapy Gerry Stribling

Za mě úžasná kniha! Četl jsem více knih o buddhismu, drtivá většina byla serióznější, avšak tato mě oslovila právě svým laickým vysvětlením podstaty samotného buddhismu. Autor použil spoustu příkladů z normálního života, což opět čtenáře dostane o něco blíže k buddhismu už jen skrze běžné každodenní situace.
Obecně si tedy myslím, že tato kniha je ideálním úvodem do buddhismu pro úplně laiky v tomto tématu, ale myslím, že se bude líbit i zasvěcenějším.

18.05.2020 5 z 5

Hustej nářez Hustej nářez František Kotleta (p)

Hodně vulgární knížka, asi není pro slabší povahy, ale mně se líbila.
Shrnul bych to jako upíří hony na mimozemšťany, knížka se pěkně čte, určitě doporučuji... 4,5

06.02.2020 4 z 5

Aréna smrti Aréna smrti Suzanne Collins

Tak trochu teenage příběh, takže věřím, že starší věkovou kategorii moc nenadchne, ale i tak se mi kniha líbila.
A jinak je podle mě kniha mnohem lepší než film, takže pokud jste Hunger Games jen viděli, tak by pro vás mohla být kniha příjemným překvapením.

06.02.2020 4 z 5

Star Wars - Kenobi Star Wars - Kenobi John Jackson Miller

Kniha byla čtivá, Obi-Wanova tajemnost byla moc pěkně nastíněna, akorát bych možná uvítal trochu víc akce, za mě ale stále pět hvězd, moc pěkný Star Wars příběh.

27.01.2020 5 z 5

Kniha se mi líbila, jsou v ní náznaky pohádky, ale určité pasáže jsou i drsnější, proto doporučuji všem věkovým kategoriím, mě osobně kniha opravdu vtáhla.

27.01.2020 5 z 5