marwinmh marwinmh komentáře u knih

Na celou sérii o nezlomné Lisbeth a charismatickém Mikaelovi nedám dopustit.

30.07.2013 5 z 5

Strážce srdce Strážce srdce Françoise Sagan (p)

Kniha nebyla špatná, ale během čtení ve mě nevzbuzovala žádné emoce, působila na mě neslaně nemastně, ale to je pouze můj osobní názor. Po přečtení docela snadno a rychle zapomenuto, o čem že to vlastně bylo.

30.07.2013 3 z 5

Znamení vlka Znamení vlka M. T. Majar (p)

Za mě rozhodně palec nahoru, kniha se mi četla velice dobře, po dlouhé době mi sedla také postava a povaha hlavní hrdinky a hlavně - zbožňuji vlkodlaky. Na druhý díl si rozhodně počkám.

30.07.2013 5 z 5

Sladká jak krev Sladká jak krev Petra Neomillnerová

Tina je hrdinka dle meho gusta rozhodna drsnacka jdouci za svym cilem za kazdou cenu, vi presne co chce, neni to zadna cukrova panenka. Dej knihy mel spad a rozhodne me navnadil k precteni dalsiho dilu.

05.06.2013 3 z 5

Láska nebeská z Notting Hill Láska nebeská z Notting Hill Ali McNamara

Docela dobra, i kdyz dejove zcela predvidatelna oddychovka na dny stravene nic nedelanim.

05.06.2013 3 z 5

Štěstí.cz aneb Jak je těžké najít chlapa Štěstí.cz aneb Jak je těžké najít chlapa Valerie Freiová

Nechce se mi verit, ze autorka popisuje skutecne muzske realie. Ja bych pri prvnim pohledu na prevaznou vetsinu z nich vzala nohy na ramena :-) kniha se cetla dobre, ale jsem rada, ze jsem ji docetla a ze byla tak sympaticky kratka.

15.04.2013 2 z 5

Manželka 22 Manželka 22 Melanie Gideon

Kniha na me pusobila tak nejak nemastne neslane, po docteni ve me prevladaji spise negativni pocity.

06.04.2013 3 z 5

Biomanželka Biomanželka Michal Viewegh

Prvni a nejspis jedina kniha, kterou jsem od Viewegha cetla. V nejmensim me to nenadchlo.

24.03.2013 2 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Bylo to snad jeste horsi nez prvni dil. Informace, proc je Christian tim kym je by se vlezla na dve strany, zbytek knihy je jen zbytecne a nic neprinasejici natahovani deje. Slecna Anastasie Steelova je jeste nesnesitelnejsi nez v predchozim dile, Christian Grey nedokaze mluvit jinak nez, ze brouka, vrni apod. Celou knihou se vlekly fraze - neopoustej me, neopustim te, nejsem pro nej dost dobra...bylo to vice nez unavne. Svuj ucel, tedy zjistit, proc, precteni knihy splnilo, ale bylo to utrpeni.

24.03.2013 1 z 5

Holomráz Holomráz Štěpán Kopřiva

Ještě nikdy jsem nečetla knihu podobného stylu, a naprosto mě nadchla.

24.02.2013 4 z 5

Hot Boys Hot Boys M. T. Majar (p)

Svižná kniha, která neměla hluchá místa a docela jsem se u některých scén nasmála. Chris je okouzlující chlapík :-)

24.02.2013 5 z 5

Útěk z afrického pekla Útěk z afrického pekla Barbora Koudelková

Nechtěla bych zažít na vlastní kůži byť jen vteřinu z toho, co se stalo autorce, ale stále nemůžu pochopit, jak může být někdo natolik naivní. Kniha se četla dobře, ovšem už nikdy se k ní rozhodně nevrátím a ani nemám v plánu číst další dva díly pokračování autorčina osudu.

24.02.2013 2 z 5

Lev, čarodějnice a skříň Lev, čarodějnice a skříň C. S. Lewis (p)

Kniha se mi velmi líbila.

24.02.2013 5 z 5

Historička Historička Elizabeth Kostova

Kniha se mi líbila, mám ráda historii a záhady a tady bylo všeho dost, akorát mě dost zklamal konec - přes 700 stran poutavého nahánění obávaného Draculy a pak se to vyřeší na půl stránce, jakoby autorce došel dech a chtěla to ukončit co nejdříve, ale i tak se mi kniha líbila.

24.02.2013 4 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Hlavní hrdinka mi přišla krajně nesympatická (a nelibuji si v klišé jak dívka nevalného sebevědomí, jež je schopna zakopnout o vlastní nohy uhrane mladého, krásného a pohádkově bohatého chlapíka), jinak příběh byl navzdory jeho zjevné předvídatelnosti čtivý, ale už bych knihu podruhé nečetla. Přijde mi, že tato kniha vzbudila mnoho povyku pro nic, ale každému, co se mu líbí.

23.02.2013 2 z 5

Strážcové Varadínu Strážcové Varadínu Juraj Červenák

Kniha mě naprosto nadhla. Kapitán Kornel Báthory je chlapík, který si jde tvrdě za svým cílem a věříte mu každé jeho slovo, gesto a čin. Příběh měl spád a rozhodně mě navnadil k přečtení si pokračování.

23.02.2013 5 z 5

Žena v černém Žena v černém Susan Hill

Na to, jak je kniha krátká, její čtení mi přišlo nekonečné a nezanechala ve mě žádné pocity.

23.02.2013 2 z 5