martinkaLLL martinkaLLL komentáře u knih

Trénink je rozhovor, ve kterém má i váš pes co říct Trénink je rozhovor, ve kterém má i váš pes co říct František Šusta

Výborné! Hodně mi to pomohlo spoustu věcí pochopit.

30.01.2017 4 z 5

Krysáci Krysáci Jiří Žáček

Nevěřila jsem, že by to bylo tak dobré. Mile mně to překvapilo. Jsem ráda, že jsme si je koupili.

11.12.2016 5 z 5

Štaflík a Špagetka Štaflík a Špagetka Alena Munková

Nádherný a super příběhy.

23.11.2016 5 z 5

Dotkni se zvířecí duše Dotkni se zvířecí duše Gabby Harris

Moc zajímavé, určitě mi to pomohlo ledacos pochopit.

23.11.2016 3 z 5

Maková panenka a motýl Emanuel Maková panenka a motýl Emanuel Václav Čtvrtek (p)

Nelíbí se nám. Příběhy nám nedávají moc smysl.

07.11.2016 1 z 5

Hra o trůny Hra o trůny George R. R. Martin

Trvalo mi než jsem se začetla a zorientovala. Pak už to šlo jak po másla. Napínavé, zajímavé a tak akorát dlouhé.

02.11.2016 4 z 5

Báječné nakupování v Hollywoodu Báječné nakupování v Hollywoodu Sophie Kinsella (p)

Chyběl mi tam ten vtip, s kterým byly psaný ty předchozí díly. Zajímavé, ale četla jsem to spíš jen kvůli těm předchozím dílům.

11.09.2016 3 z 5

Tvůj báječný život Tvůj báječný život Liz Fenton

Odpočinková knížka, krásně přehledný příběh a moc pěkně napsané.

19.08.2016 5 z 5

Utajená mise Utajená mise Will Hill

Příběh vymyšlen moc dobře, ale styl psaní mně vůbec nevyhovoval. Další díl určitě číst nebudu.

07.08.2016 2 z 5

Banánové rybičky Banánové rybičky Halina Pawlowská

Krásný humor pobavil. O jednu hvězdičku dávám méně, protože občas jsem se ztratila jestli to je pokračování předešlého příběhu a nebo už zas další. Prostě sem tam jsem se ztrácela. Jinak moc pěkné.

12.06.2016 4 z 5

Báječné mininakupování Báječné mininakupování Sophie Kinsella (p)

Tak tentokrát jsem trošku zklamaná. Nebavilo mě to tolik jako ty předchozí knihy. Táhlo se to a moc vtipu v tom nebylo jako v těch předchozích.

11.06.2016 3 z 5

Báječné nakupování do kočárku Báječné nakupování do kočárku Sophie Kinsella (p)

Opět to nemělo chybu. Jelikož jsem teď těhotná, tak to bylo i k tématu a moc jsem se pobavila.

26.04.2016 5 z 5

Báječné nakupování se sestrou Báječné nakupování se sestrou Sophie Kinsella (p)

Tak tentokrát mi ukápla dokonce i slza. Opět zas nádherné počtení. Pobavilo, rozesmutnilo a překvapilo. Prostě vše co v knize vždy ráda najdu.

21.04.2016 5 z 5

Báječné nakupování před svatbou Báječné nakupování před svatbou Sophie Kinsella (p)

Opět dokonalá kniha. Pobavila, odpočinula jsem si u ní a jen tak se neodtrhla.

11.04.2016 5 z 5

Nápady na ubrousku Nápady na ubrousku Dan Roam

Pro mě tato kniha asi nebyla určena. Je to sice zábavný styl řešení problémů, ale řekla bych, že se spíše hodí pro nějaké manažery, větší podnikatele atd. Takže jsem asi moc malá ryba.

27.02.2016 2 z 5

Stoleté hospody Stoleté hospody Petr Broulík

Není to špatný nápad a docela i zajímavé. Jen jsem čekala trošku víc příběhu kolem těch hospod.

17.02.2016 2 z 5

Co je nového, kotě? Co je nového, kotě? Alexandra Potter

Výborná knížka. Určitě ji budu doporučovat, stojí za to.

06.12.2015 5 z 5

V dobrém i zlém a ještě horším V dobrém i zlém a ještě horším Marcela Průchová

Těžké situace až je mi z toho smutno.

10.10.2015 3 z 5

Báječný svět shopaholiků Báječný svět shopaholiků Madeleine Wickham

Super odpočinková knížka. Přečteno jedním dechem a hned jsem začla druhý díl.

30.09.2015 5 z 5

Lidé a živly Lidé a živly Olav Duun

Nápad s popsáním lidí ve vesnici je suprově vymyšlen, ale jinak kniha a ani příběhy nejsou ničím zajímavé.

22.09.2015 1 z 5