martina1085 martina1085 komentáře u knih

Miluj mě jakkoli Miluj mě jakkoli Jennifer Probst

Pohodové čtení, láska z prostřední stavební firmy. Občas až moc podrobné popisy vzhledu domu :-( Hodnotím jako oddychové čtení s průměrným obsahem. Další díly přečtu pro porovnání.

11.11.2020 3 z 5

Jak vyléčit zlomené srdce Jak vyléčit zlomené srdce Anna Bell

Oddechové čtení na letní měsíce u vody. Předvídatelný děj :-)

02.11.2020 3 z 5

Cítit znovu Cítit znovu Mona Kasten

Z této série nejpovedenější díl.

02.11.2020 4 z 5

Mister Mister E. L. James (p)

Po padesáti odstínech byla laťka hodně vysoko. Čekala jsem s čím E. L. James přijde. A toto je za mne takový průměr.
Knihu jsem dočetla, ale nijak zvlášť mě nezaujala.

02.11.2020 2 z 5

Osudové léto Osudové léto Nicola Harrison

Čtení plné romantiky, lásky, bolesti a prostředí přepychového hotelu. Námět knížky se mi líbil.
První kniha této autorky, doufám, že další její knihy se budou ubírat podobným směrem.

02.11.2020 3 z 5

Chci tě Chci tě Jen Frederick

V první polovině knížky bylo popisováno dětství a dospívání hlavní hrdinky. Mě upřímně moc nebavilo. Mužský hlavní hrdina byl stále trochu opomíjen, i když kniha byla psána jak pohledem Bitsy, tak pohledem Leky. Bylo to zdlouhavé. Naopak druhá polovina, která mohla být řešena více do detailu utekla strašně rychle. Všechno napsáno na jeden zátah. Škoda, čekala jsem více.

02.11.2020 2 z 5

Žena, kterou jsem byla Žena, kterou jsem byla Kerry Fisher

Tři ženy, tři životy, tři pohledy na svět. Ne vždy je svět takový jaký ho publikujeme na svých sociálních sítích.
Oddychové čtení na podzimní večery.

02.11.2020 4 z 5

Polibek Polibek Anna Todd

Nejdříve jsem viděla filmové zpracování, které mě hodně zklamalo. Do přečtení knihy jsem se musela nutit, věděla jsem o čem bude.
Nakonec jsem knihu přečetla jedním dechem. Je úplně jiná než film a opravdu o dost lepší. Autorka vystihuje city, myšlenky, chování hlavních hrdinů. Mě si tato knižní série získala. Příběh hlavních hrdinů se neustále vyvíjí. Uvidíme co bude s Hardinem a Tessou dál ...

15.10.2019 4 z 5

Cizinka Cizinka Diana Gabaldon

Krásná knižní série. Přečetla jsem zatím 4 knihy a poté shlédla seriál. Skotsko 18. století, působivé popisy přírody, láska, napětí, cestování časem.

15.10.2019