Marthinkha Marthinkha komentáře u knih

U severní zdi U severní zdi Petra Klabouchová

Tohle byla koncentrovana bezmoc a zoufalstvi. Strasna doba, a desi me, ze to v lidech nekde spi, protoze kdyby to bylo jen v jedincich, nestal by na tom cely rezim, a tak dlouho. A pani Klabouchova - uzasny jazyk, slovni obraty, specificky humor doktora duchodaku, tohle to cteni delalo "stavnaty".

25.02.2024 5 z 5

Me se kniha libila, prave pro ten primocary dej, bez vytacek, odbocek, jen co bylo potreba pro pochopeni vyusteni deje. Druha cast pro pristup Lindy jak zvladnout tezkou situaci, kdy clovek nema vliv na prubeh deni a treti dil uz neslo nevzit jednim tahem.

24.03.2023 5 z 5

Zahrada Zahrada Petra Dvořáková

Tohle se cetlo samo. Zdanlive banalni pribeh, ktery si plyne v jedoduchem rytmu a najednou se to zlomi, zrychli a nelze se odtrhnout.

08.01.2023 5 z 5

Šikmý kostel 2 Šikmý kostel 2 Karin Lednická

Stejne jako prvni dil je to kniha, na kterou se clovek tesi, kdyz ma chvili volna. Postavy mu ozivaji pred ocima, skoro s nima zil. Do pulky bych rekla, ze se dej odvijel tak lehce, jakoby vse spatne uz padlo v prvnim dile.. a pak to zacne postupne houstnout.. No uz se tesim na treti dil.

18.02.2021 5 z 5