martas006 martas006 komentáře u knih

Kuchařka pro dceru Kuchařka pro dceru Jana Florentýna Zatloukalová

Dostala jsem ji od mé mámy a pár receptů jsem vyzkoušela a vždy se zadařilo. Líbí se mi, že spisovatelka má napsané postupy do detailů, pro začínající kuchařky a k tomu o každém jídle zajímavé a poučné povídání.

Dětem Dětem Josef Lada

Co dodat, prostě Josef Lada, to se snad musí líbit každému :)

Ilustrovaný atlas světa Ilustrovaný atlas světa Elisabeth Sackett

Tuto knihu by měl mít každý školák u sebe. Dobře napsaná, vše krásně vysvětleno a popsáno. Doporučuji.

Hanin kufřík Hanin kufřík Karen Levine

Tuto knihu mi doporučila kamarádka a byla to opravdu síla. Nádherně napsaná, i když jsem čekala dobrý konec.

Ferda Mravenec Ferda Mravenec Ondřej Sekora

Krásná knížka. Četla jsem ji ve škole povinně.

07.01.2017 4 z 5

Elizabeth má trable s kluky Elizabeth má trable s kluky Enid Blyton

Knížka mě nějak zvlášť neoslovila. Už se k ní asi vracet nebudu, i když člověk nikdy neví, třeba by mě po těch x letech chytla.

07.01.2017 3 z 5

Divoký anděl 1 Divoký anděl 1 Enrique Torres

Nejdřív jsem viděla telenovelu v televizi a až pak jsem si koupila knihu. Seriál mě dřív bavil, teď mě zas až tak neoslovuje, ale zato kniha mě baví stále stejně. Není to klenot literatury, ale jako oddychové čtení to není špatné.

07.01.2017 5 z 5

Česká služka aneb Byla jsem au-pair Česká služka aneb Byla jsem au-pair Petra Braunová

Zajímavá kniha. Kdo přemýšlí o práci au-pair, měl by si to rozhodně přečíst. Autorka popisuje své zážitky, které jako chůva zažila a bylo to opravdu poutavé a poučné. A občas i úsměvné.

07.01.2017 4 z 5

Babička Babička Božena Němcová

Nádherná kniha. Je dobře, že patří mezi povinnou četbu na školách.

07.01.2017 5 z 5

Alžběta I. a její dobyvatelské úspěchy Alžběta I. a její dobyvatelské úspěchy Margaret Simpson

Krásně a poutavě napsané. Těhle knížek se nikdy nenabažím, můžu je číst pořád.

07.01.2017 5 z 5

Zahořklé úsměvy Zahořklé úsměvy Karel Nový (p)

Knížka se mi moc líbila. Fejetony jsou poutavě psané a jsou z doby, která mě zajímá.

06.01.2017 4 z 5

Velký atlas lidského těla s kostkami Velký atlas lidského těla s kostkami neznámý - neuveden

Krásná a hravá encyklopedie pro menší děti.

Utopený měsíček Utopený měsíček Elena Čepčeková

Krásné leporelo s pěknými obrázky.

Tchýně Tchýně Jana Smetanová

Docela pěkná kniha, ale četla jsem i lepší. Ale klidně bych se k ní vrátila a přečetla ji znovu.

06.01.2017 4 z 5

Svět okolo nás - Prvouka pro 2. ročník ZŠ Svět okolo nás - Prvouka pro 2. ročník ZŠ Hana Rezutková

Tahle učebnice mě moc bavila, na prvouku jsem se ve škole vždy těšila.

Rozmarýnka Rozmarýnka Vojtěch Cinybulk

Krásná kniha, jako malá jsem v ní ráda listovala, měla pěkné obrázky.

Půvab, krása, zdraví Půvab, krása, zdraví Sally Norton

Pěkná knížka pro děvčata, co se chtějí líbit. Rady a tipy, některé mám vyzkoušené.

O veselé mašince O veselé mašince Jan Čarek

Moc pěkné leporelo s nádhernými obrázky.

Nejkrásnější písničky a říkadla Nejkrásnější písničky a říkadla Josef Lada

Nádherná s písničkami a říkadly. Mám schovanou pro děti.

06.01.2017 5 z 5

Matematika pro střední odborné školy a studijní obory středních odborných učilišť - 5. část Matematika pro střední odborné školy a studijní obory středních odborných učilišť - 5. část Jana Řepová

Nenáviděná učebnice, protože jsem matiku nikdy neměla ráda.

06.01.2017 2 z 5