Alžběta I. a její dobyvatelské úspěchy

O Alžbětě I. už jste nejspíš slyšeli Je děsně slavná, protože: si ke svým černým zubům brala velikou zrzavou paruku, aby to ladilo; poslala ke dnu španělské válečné loďstvo; odmítala obdivovatele a zůstala panenskou královnou. Ale slyšeli jste, že Alžběta: to uměla pořádně roztočit na tanečním parketu, dávala zavírat dámy za to, že se vdaly, se zamilovala do žabáka? Nyní můžete díky jejímu tajnému deníku poznat Alžbětin životní příběh z první ruky. Můžete si přečíst nejnovější drby v Tudorském tlachalovi, dozvíte se všechno o Bětčině světě i o tom, jak dosáhla svých největších dobyvatelských úspěchů. Děsivě legrační Děsivě poutavé Děsivá sláva...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/63_/6316/alzbeta-i-a-jeji-dobyvatelske-uspechy-6316.jpg 4.736
Humor, Literatura naučná, Pro děti a mládež

Vydáno: , Egmont (ČR)

Dead Famous: Elizabeth I and her Conquests

Kniha Alžběta I. a její dobyvatelské úspěchy

niki-chan
05.11.2021

Dobré, čtivé a humorné. Hvězda dolů za chyby a překlepy.

Knihomolka506
04.01.2021

Intriky, rozvody, svatby, tajné spiknuti nebo zničené dětství? Co je lepší? Vyberte si! Alžběta si vybrat bohužel nemohla,jelikož to vše zažila. Tahle kniha byla asi nejlepší z různých dílů série Drazí zesnulí,které jsem zatím četla!!♥️

martas006
07.01.2017

Krásně a poutavě napsané. Těhle knížek se nikdy nenabažím, můžu je číst pořád.

shenandoah
20.01.2016

Ach ty chyby! Ne faktické, ale tiskové. Taková záměna Skotska za Irsko na mapě může být pro děti matoucí.

Dandulka
09.06.2012

Já tyhle knížky prostě miluju!