Marta645 Marta645 komentáře u knih

Dotek smrti Dotek smrti Gustav Tegby

Bože, přečíst tuto knihu by se dál přirovnat k porodu.Stalo to hodně úsilí a přemáhání a když ji dočtete,tak jste šťastní, že to máte za sebou.Vzhledem k tomu, že si knihy kupuju za svoje peníze,tak je mi líto ji neprečíst.Doufám, že dlouho se mi nepodaří sahnout po takovém braku.Nechapu, že to vydavatelství vůbec vydá.Nedoporučuji!!!!!

01.02.2023

Ptačí tribunál Ptačí tribunál Agnes Ravatn

Celá kniha byla o tom,jak plela záhony a vařila protivnému chlapovi.Až doslova posledních 10 stranek to nabralo nějaké napětí.Ale jinak jedná velká nuda.Celkově nesympatická knížka.Dávám max.3***

01.02.2023

Láska na druhý pokus Láska na druhý pokus M. J. Summers (p)

Boze,to byl ale romanticky kyč.Uz jen to osloveni kovboji a krasko mluvi samo za sebe..Mozna ma nekdo takove kycovite knihy rad,ale ja jsem se bohuzel nechala zmast obalem a cekala nejaky hezky zajimavy pribeh,ale opravdu obrovske zklamani.Nedam ani jednu hvezdu.Fakt neeeee!!!!!!!

20.04.2021

Dokonalá svůdkyně Dokonalá svůdkyně Dietlind Tornieporth

Naprosto dokonalá kniha tohoto žánru.Pokud vás toto téma zajíma,už nehledejte jinou..Stačí si koupit nebo pujčit tuto.

05.04.2021

Kamkoli půjdeš Kamkoli půjdeš Camilla Way

Po delsi dobe kniha,co me naprosto nadchla.Hltala jsem kazdou kapitolu a celou knihu byla zvedava,co se vlastne stalo.Krasne lehce se cetla.Az mi bylo lito,ze uz je konec.Naprosta pecka.Doporucuji a davam 5 *****

15.10.2020

Možná v jiném životě Možná v jiném životě Taylor Jenkins Reid

Krasny pribeh,vyborne se cetla.

16.08.2020 5 z 5

Společenský tvor Společenský tvor Tara Isabella Burton

Kniha me zklamala.Porad jsem cekala,ze se dej nejak trochu rozjede,ale bohuzel.V polovine knihy se to trochu rozjelo,ale to je vse.I kdyz me uz docela nudila,tak jsem porad byla zvedava na konec,ktery byl trochu prekvapujici,ale taky nenadchl.Krome toho nespaticke postavy i jejich jmena.Tlachali celou dobu o nicem.Celkove kniha na me pusobila hodne nesympaticky.Bohuzel????

16.08.2020 odpad!