marris marris komentáře u knih

Oběť Molochovi Oběť Molochovi Åsa Larsson

super detektivka, doporučuji. Měla vše co má dobrá detektivka mít.

31.08.2023 5 z 5

Marco Marco Jussi Adler-Olsen

Byla to moje první kniha od tohoto autora, předchozí díly jsem viděla pouze ve filmu. Kniha mi přišla skvělá.

13.01.2020 5 z 5

Řeky Londýna Řeky Londýna Ben Aaronovitch

na knížku mě nalákaly dobré recenze, ale četla se hůř. Nápad je určitě dobrý, ale zpracování horší.

19.03.2019 1 z 5

Síť Síť Håkan Nesser

Při čtení jsem si říkala, že komisař se chová divně, ale na konci jsem si říkala, že ve výsledku byla knížka docela dobrá a vypointovaná.

05.03.2019

Knihovna duší Knihovna duší Ransom Riggs

Skvělé zakončení trilogie. Obsahuje to co se mi na fantasy nejvíc líbí: nečekané zvraty a když už myslíš že to dopadne špatně, tak se objeví nová nevídaná možnost, jak vyváznout. A jako třešnička skvělý konec. Super :)

21.02.2019

Podivné město Podivné město Ransom Riggs

První díl byl skvělý a druhý ještě lepší :)

17.02.2019 4 z 5

O dost lepsi nez film :)

10.02.2019 5 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Knihu Do vody jsem si chtěl přečíst díky filmu Dívka ve vlaku, který byl super, ikdyž knížku jsem nečetla. Měla jsem velkou radost, když jsem jí objevila v knihovně volně k půjčení, protože jsem myslela, že na ní bude fronta. Hned jsem jí začala číst, jenže ouha - šlo to těžce, vůbec jsem se do ní nemohla začíst, odložila jsem jí a byla jsem zklamaná. Za pár dní jsem se rozhodla zkusit to ještě jednou od začátku, s čistou hlavou. Když si zvyknete na styl knihy, na střídání vypravěčů, časů, kdy se odehrává, a poznáte kdo je kdo, tak máte vyhráno a pak už se čte hezky jako po másle a do posledních stránech nevíte kdo je vrah

12.12.2018 4 z 5

Rus je ten, kdo miluje břízy Rus je ten, kdo miluje břízy Olga Grjasnowa

Tuto knížku jsem si chtěla přečíst proto, že jsem na ni četla recenzi od kritiků. Ale často kritici vychválí knihu, která pro ně je skvělá, ale pro běžného čtenáře příliš obtížná. Nakonec jsem si zvykla na neustálé přeskakování v ději a i na hlavní hrdinku. Kvůli kritice jsem čekala něco úplně jiného, ale možná úhel pohledu této knihy Vám aspoň na chvílí připomene to, že si máme vážit poměrů ve kterých jsme vyrůstali.

02.10.2017