Marketplace Marketplace komentáře u knih

Máša a medvěd - Nové pohádky o Máše a medvědovi Máša a medvěd - Nové pohádky o Máše a medvědovi neznámý - neuveden

Oblíbené pohádky mojí dcery. Obrázky zaujmou, příběhy jsou krásné.

22.03.2023 5 z 5

Pohádky pod polštářek Pohádky pod polštářek Oldřiška Ciprová

Pohádky jsou tak akorát dlouhé. Některé lepší, některé slabší.

18.02.2023 3 z 5

Finále na dosah: Euro 2004, Portugalský deník Finále na dosah: Euro 2004, Portugalský deník Jaromír Bosák

Tak jsem si po letech připomenul jedno slavné tažení českých fotbalistů eurem. To vše obohacené spoustou zážitků Jaromíra Bosáka.

18.02.2023 5 z 5

Bing a jeho kamarádi Bing a jeho kamarádi kolektiv autorů

Oblíbené postavičky naší dcery v knižní podobě. Nenáročné čtení a ilustrace pro nejmenší.

18.02.2023 5 z 5

Srandičky kočičí partičky Srandičky kočičí partičky Agnieszka Stelmaszyk

Docela pěkné pohádky.

18.02.2023 4 z 5

Bing - Pohádky na dobrou noc Bing - Pohádky na dobrou noc kolektiv autorů

29.01.2023 5 z 5

Běž, řekla cesta Běž, řekla cesta Markéta Bidlasová

Celkem pěkně napsaná kniha, která popisuje 9 cest do Santiaga. Někdy formou rozhovoru, jindy třeba jako deník nebo výpověď. Je to nejen o cestě ale i o důvodech a pocitech.

02.08.2022 4 z 5

Kočka Sára a její přátelé Kočka Sára a její přátelé Naďa Kučerová

Knihu jsem četl dceři před spaním. Pěkný příběh a dobrá délka jednotlivých kapitol - tak akorát.

09.06.2022 4 z 5

Město červeného prachu Město červeného prachu Ben Okri

Většina povídek je vyložená ztráta času. Tedy pokud vás nebaví číst si o nesmyslných snech. Najdou se i světlejší momenty, proto 1*. Přečteno pro čtenářskou výzvu.

31.05.2022 1 z 5

Stavba domu svépomocí Stavba domu svépomocí Vojtěch Valda

Praktické rady laikům, kteří se rozhodnou stavět. V tomto ohledu knížka splní účel. Spoustu věcí by to chtělo popsat trochu podrobněji. Možná bych dal i 4*, ale těch překlepů. Chtělo by to před vytištěním knihu překontrolovat a opravit. Word by se v červených vlnovkách vyřádil.

25.05.2022 3 z 5

Od pohádky k pohádce Od pohádky k pohádce kolektiv autorů

Kdo má rád Pepinu, toho knížka jistě nadchne.

17.05.2022 4 z 5

Izuku Midoria: Počátek Izuku Midoria: Počátek Kóhei Horikoši

Nijak mě příběh nezaujal. Je předvídatelný a ničím zajímavý. Kresby docela ujdou.

30.12.2021 2 z 5

Svět je kouzelný Svět je kouzelný Bill Watterson

Některé myšlenky jsou geniální: "Kdysi, když klient něco chtěl udělat do týdne, se to bralo jako urgentní zakázka a měl kliku když se to stihlo. Teď, když máme modemy a faxy a telefony v autech, chtějí všichni všechno hned! Zlepšené technologie jenom zvýšily všeobecná očekávání! Přístroje nezjednodušují život - jenom je kvůli nim uštvanější. Kdybysme toužili mít pohodlnější život, vyvíjeli bysme přístroje, aby pracovali míň efektivně."

27.12.2021 4 z 5

Rick a Morty – První svazek Rick a Morty – První svazek Zac Gorman

Tak nějak jsem to celé nepochopil...

20.11.2021 odpad!

Pohádky pod peřinku Pohádky pod peřinku Hana Vrbová-Piskáčková

Knihu jsme četli před spaním ani ne roční dcerce. Ta tomu asi moc nerozuměla, ale to vůbec nevadilo. Většina pohádek byla podle mne nesmyslná, básničky se ne vždy rýmují, tak jsme knihu po přečtení dali do knihobudky. Snad z ní bude mít někdo větší radost.

23.05.2021 1 z 5

Co se děje v mraveništi Co se děje v mraveništi Petra Bartíková

Zajímavá a poučná knížka pro děti.

17.01.2021 4 z 5

Je nám dobře na světě Je nám dobře na světě František Hrubín

Pěkné obrázky, rychle přečteno.

16.01.2021 4 z 5

Dominiku jsem kdysi slyšel v rádiu Wave a pak sledoval její spolujízdu s trabanty. O její cestě Jižní Amerikou jsem nic nevěděl a tak, když jsem náhodou narazil na tuto knihu, dlouho jsem neváhal. Super fotky a četla se dobře - za týden přečtena.

03.02.2019 5 z 5

Tlapková patrola - Hvězdné tlapky Tlapková patrola - Hvězdné tlapky kolektiv autorů

Tlapky prostě vedou u většiny malých dětí. I u dcery. Pěkné příběhy.

25.12.2023 4 z 5

Já jsem tu Já jsem tu Hidejuki Furuhaši

Příloha časopisu Pevnost. Příběh ani kresba se mi nelíbila.

25.12.2023 1 z 5