Od pohádky k pohádce

Od pohádky k pohádce https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/405190/bmid_od-pohadky-k-pohadce-peppa-pig-SAu-405190.jpg 4 15 3

Prasátko Peppa má pro vás novou knížku plnou zábavných příhod a zážitků. Kromě Peppy na vás čeká celá rodina Prasátkových a všichni zvířecí kamarádi. Pojďte si s nimi hrát a zažívat nejedno veselé dobrodružství. Přečtěte si, jak Peppa prvně spala u kamarádky, jak si byla u pana optika pro nové brýle a jak Tomík dostal rýmu.

Marketplace
17.05.2022 4 z 5

Kdo má rád Pepinu, toho knížka jistě nadchne.

tyna14
28.12.2020 3 z 5

Škoda, že kniha obsahuje jen tři pohádky, určitě bych ocenila více textu na úkor ilustrací přes celé strany. Naše děti mají Peppu rády, ale pohádky v této knize se jim zdají krátké.

Efča59
27.03.2019 3 z 5

Prostě Pepina.....dcera ji miluje...a já....ty příběhy nejsou vysloveně špatné, učí děti jak se správně chovat v běžných situacích, něco výchovného by se tam taky našlo...ale proč ji děti tak milují, když je tolik krásných dětských knížek s daleko lepšími ilustracemi a příběhy? No ale co ...každé předčítání před spaním (rozuměj 2x denně) u nás musí skončit jedním příběhem o Pepině, jinak se nemůže jít spát.