Svět je kouzelný

Přišel čas loučení. Je tu poslední kniha jedné z nejlepších stripových sérii světa. Naposledy se tady setkáme se Calvinem, jeho tygrem Hobbesem, Susie Derkinsovou, učitelkou Wormwoodovou, sněhuláky, sáněmi, rodiči, vraždícím kolem, ďábelskými obědy a dalšími věcmi, které nás bavily po celých deset knih. A budou bavit i po jedenácté, byť naposledy. Tak sbohem, Calvine....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/21_/219881/svet-je-kouzelny-219881.jpg 4.825

Calvin a Hobbes (11.)

Literatura světová, Komiksy
Vydáno:, Crew

It’s a Magical World (1995)

Kniha Svět je kouzelný

hroubek
07.02.2016

Poslední kniha o Calvinu a Hobbesovi. Oceňuji a jsem za to i rád, že tvůrce Bill Watterson poznal, kdy řekl, co říci chtěl a nepokračuje s Calvinem a Hobbesem kvůli penězům. Dost mě překvapilo, že se kniha nenese v duchu loučení, ale je jako každá jiná kniha. Po deseti knihách je těžké něčím překvapovat, ale i tak mohu říci, že se to Wattersonovi několikrát povedlo. Těším se až si to za pár let dám znovu.

p3tris
05.09.2014

Přišel čas loučení. Po pěti letech prožívání neuvěřitelných příběhů chlapce a jeho tygra je tady poslední, jedenáctá kniha. Bylo mi s váma moc dobře Calvine a Hobbesi!