Všude je spousta pokladů

Pokud jste malý kluk s poněkud svébytným názorem na morálku, domácí úkoly, úklid a školní docházku, nemůžete mít lepšího parťáka než tygra. A co na tom, že se ostatním jeví jako plyšový. Hlavně když s vámi prožívá všemožná dobrodružství. Ať už cestujete vesmírem, časem, nebo jen bojujete proti té největší hrozbě současného světa – holkám. Již desátý díl z kultovní stripové řady. Všude je spousta pokladů – a nejvíc jich je v téhle knize!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/207551/calvin-a-hobbes-vsude-je-spousta-po-wyy-207551.jpg 4.832

Calvin a Hobbes 10.

Literatura světová, Komiksy
Vydáno, Crew

There’s Treasure Everywhere

Kniha Všude je spousta pokladů

borknagar
08.10.2016

První setkání s neuvěřitelným Calvinem a jeho v hlavě se oživujícím plyšovým tygrem Hobbesem. Vtipné, chytré, neotřelé a veskrze zábavné počtení. Calvinova mysl je neuvěřitelná, z obyčejných věcí ze života dokáže udělat neuvěřitelnou, zamotanou patlaninu. Kresba parádní, hodící se k tomuto komiksovému podžánru. Překlad bez chybičky, díky citu Richarda Podaného získává toto dílko ještě větší punc zábavnosti. Přečtením této knihy (sešitu) dostane knihovna a peněženka zabrat, musím vlastnit kompletní české vydání Calvina a Hobbese a že toho bylo vydáno celkem požehnaně :D

hroubek
12.01.2016

Calvin a Hobbes prostě jedou. Ano, některé gagy mě neposílají do kolen jako ty první co jsem přečetl, ale pořád je výborná zábava, na kterou se moc těším. Trošku mě mrzí, že ubylo provázanější příběhů a dojemných scén.