Všude je spousta pokladů

Všude je spousta pokladů https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/207551/bmid_calvin-a-hobbes-vsude-je-spousta-po-wyy-207551.jpg 5 45 4

Calvin a Hobbes série

Pokud jste malý kluk s poněkud svébytným názorem na morálku, domácí úkoly, úklid a školní docházku, nemůžete mít lepšího parťáka než tygra. A co na tom, že se ostatním jeví jako plyšový. Hlavně když s vámi prožívá všemožná dobrodružství. Ať už cestujete vesmírem, časem, nebo jen bojujete proti té největší hrozbě současného světa – holkám. Již desátý díl z kultovní stripové řady. Všude je spousta pokladů – a nejvíc jich je v téhle knize!... celý text

Literatura světová Komiksy
Vydáno: , Crew

There’s Treasure Everywhere

Lusa
26.10.2021 5 z 5

Za me vtipná a zábavná oddechovka

Corso
03.08.2021 4 z 5

Jubilejny desiaty kusok, a blizi sa to ku koncu. C&H si po cely cas dodrzali vysoku hladinu kvality. Vobec nevidno nejaku unavu autora. Aj mi je luto ze sa to blizi ku koncu. Predo mnou posledny zvazok. Maleho strapateho klucinu a plysoveho tigra som si oblubil, a stravil som s nimi kopec vikendovych poobedi. Este pred prvou knihou som si vravel, ako toto moze fungovat, preco to ludia tak maju radi, kupim na skusku dva diely. A uz to bolo.
Snad jedine co som si neoblubil boli jeho kozmonautske a dinosaurie sny :)
Naopak, milujem ich filozofovanie, neustaly vycvik rodicov, Tajny protibabsky klub, snehuliakov.

borknagar
08.10.2016 5 z 5

První setkání s neuvěřitelným Calvinem a jeho v hlavě se oživujícím plyšovým tygrem Hobbesem. Vtipné, chytré, neotřelé a veskrze zábavné počtení. Calvinova mysl je neuvěřitelná, z obyčejných věcí ze života dokáže udělat neuvěřitelnou, zamotanou patlaninu. Kresba parádní, hodící se k tomuto komiksovému podžánru. Překlad bez chybičky, díky citu Richarda Podaného získává toto dílko ještě větší punc zábavnosti. Přečtením této knihy (sešitu) dostane knihovna a peněženka zabrat, musím vlastnit kompletní české vydání Calvina a Hobbese a že toho bylo vydáno celkem požehnaně :D

hroubek
12.01.2016 4 z 5

Calvin a Hobbes prostě jedou. Ano, některé gagy mě neposílají do kolen jako ty první co jsem přečetl, ale pořád je výborná zábava, na kterou se moc těším. Trošku mě mrzí, že ubylo provázanější příběhů a dojemných scén.