Srandičky kočičí partičky

Srandičky kočičí partičky https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/494517/bmid_srandicky-kocici-particky-cRW-494517.jpg 4 17 9

Tahle parta kočičích podnikatelů vás nemůže nudit, ani kdyby chtěla! Právě začíná bláznivé dobrodružství partičky sedmi koček, které patří malému Kryštůfkovi. Kočky jsou to velmi neukázněné, ale zato zcela jedinečné: silné ambiciózní, podnikavé a vynalézavé. (A jen tak mimochodem umějí mluvit, ale to řekly jen svému páníčkovi.) Kočičí parta sní o tom, že se proslaví, zbohatne a pořídí si vilu s bazénem plným kočičích dobrot. Neustále se tak snaží udělat kariéru a rychle zbohatnout. Že nějaký jejich byznys plán selhal? Nevadí! Od toho je tu přece televize a nepřeberné množství programů, kde se můžou inspirovat k dalšímu podnikatelskému záměru. S touhle bandou zlomyslných a nebojácných kočičích hrdinů se prostě budete dobře bavit!... celý text

Literatura světová , Pro děti a mládež , Pohádky

Vydáno: , Drobek

Wesole przypadki kociej gromadki

Booky84
27.03.2024 4 z 5

Tahle kočičí parta je vážně neuvěřitelná. Originální příběh o kočkách a jejich lumpárnách - příjemně jsem se pobavila. Čteno jako e-kniha.

muchomurka
23.09.2023 1 z 5

Nedočteno. Nešlo to, nebavilo. Je mi líto, na knížku jsme se s Bambulkou těšily, ale neoslovila nás.

Aleen
04.08.2023 5 z 5

Jsem kočičí člověk, takže mě tahle mile pošahaná kniha nemohla minout. Líbila se mi. Opět mé oblíbené propojení příběhu s ilustracemi sehrálo svou roli. Knihu jsem poslala dál a oběma sestřenčiným dcerám se také líbila. To jsem ráda, protože příběhy téhle bláznivé party koček jsou celkem duchaplné, neokoukané a vtipné.

Akvabela
14.05.2023 4 z 5

Přečteno, vracet se k této knize nebudeme. Nějaké vtipné nám to nepřišlo. Přitom z názvu člověk očekává, že legrace bude...

Marketplace
18.02.2023 4 z 5

Docela pěkné pohádky.

Kristulda
16.01.2023 4 z 5

Kniha se mi moc líbila, proto jsem jí dceři koupila. Má krásné ilustrace, příběhy mě bavily, ale dcerku až tak ne. Myslím, že až bude větší tak se jí bude líbit víc.

Štěpinambura
27.12.2022 5 z 5

1. hvězda je za krásné ilustrace, 2. za lákavou obálku a trefný název, 3. za krásný styl psaní, 4. za vtipné a humorné popisování (dlouho jme se s dětmi tak nenasmáli) a 5. za celkové zpracování! Dokonalá a nádherná, vtipný a legrační, nádherná a místy dojemná kniha. Doporučuji!

katerina5544
05.07.2022 3 z 5

Hvezdy davam za moc povedene ilustrace. Pribehy me nicmene nezaujaly, cekala jsem vice humoru. Vicemene jen popis lumparen, nevim, zda to detem prijde tak moc vtipne a neco si z toho odnesou...

dagmar7365
14.06.2022 4 z 5

Kočky jsou naše oblíbené téma, proto jsme nemohli vynechat ani tuto povedenou kočičí partičku. Kniha je pěkně udělaná, má pěkné ilustrace, nepostrádá vtip, kapitoly jsou tak akorát dlouhé, bohužel mi u jednotlivých příběhů chyběl lepší závěr, nějaké vysvětlení, poučení...Přesto dávám 4 hvězdy, syn se bavil a je to kniha určená dětem, ne šťouravým dospělákům ;-)

2018  85%Poklad královny Nefertiti
2022  78%Srandičky kočičí partičky
2019  87%Poklad z Atlantidy
2022  92%Nové srandičky kočičí partičky
2024  93%Alfréd Veverčák a tajemný kufr

Kniha Srandičky kočičí partičky je v