marie0412 marie0412 komentáře u knih

Chladný král Chladný král M. V. Jírová (p)

Tak jsem tento skvost konečně dočetla. Ze začátku mi nebyl příliš po chuti ale později jsem se do něj zamilovala a naprosto ho zbožňuji. Velká poklona autorce za úžasné dílo. Celý děj je skvěle promyšlený a postavy bravurně napsané. Už se moc těším na pokračování

11.02.2024 5 z 5

Vánoční kalendář Vánoční kalendář * antologie

Krásně zpříjemnění adventního času. Každá povídka měla své kouzlo a chytla za srdce. Celém týmu autorů patří veliký dík za tak skvělé dílo

08.02.2024 5 z 5

Strasti vánočních svátků Strasti vánočních svátků Lenka Hnátová

Příběh byl moc pěkný. Ze začátku mě zeleninové nadávky bavily a ale později už moc ne. Bylo hezké že pochopil proč se jeho máma chovala tak jak se chovala a nakonec vše vyřešili nejlépe jak mohli. Vztah mezi Bertem a Maxem byl krásně napsany. Konec mě trošku zklamal, čekala jsem asi víc. Určitě by to chtělo aspoň nějaký bonus kde by se vztah mezi Bertem a Maxem více rozvinul.

15.12.2023 3 z 5

Nelítostný princ Nelítostný princ Sophie Lark

Naprostá bomba. Dlouho mě kniha tam nepobavila. Postava Aidy byla skvělá, nebyla to klasická naivní hrdinka a to se mi moc líbilo. Příběhy měl hlavu a patu. Už se těším na další

30.09.2023 5 z 5

Keď rozkvitnú čerešne Keď rozkvitnú čerešne Lucia Olrinková

Nádherný příběh ze života. Ne vždy je totiž vše zalité sluncem, na každého se však jednou to štěstí usměje. Příběh byl velmi čtivý, plný zvratů a nádherných okamžiků.

30.09.2023 5 z 5

Vrčící naděje Vrčící naděje Lenka Hnátová

Právě jsem dočetla a nemám slov. Naprosto dokonalý příběh který člověka uchvátí od prvních řádků. Dej byl plný akce a napětí. Hlavní hrdinové naprosto skvělí a oba mi přirostli k srdci. Bála jsem se že postapo a vlkodlačí nepůjdou moc dohromady ale nemohla jsem se více plést. Za mě obrovská poklona autorce za další úžasné dílo

31.07.2023 5 z 5

Ty a já: Jsi můj důvod Ty a já: Jsi můj důvod Jenny Naomi (p)

Dnes jsem knihu přečetla a krásný příběh dvou mladých lidí. Ani jeden z nich to neměl v životě jednoduché a možná proto si byli tak blízcí. Kniha se četla krásně a příběh byl velmi poutavý. Už se nemůžu dočkat až do přečtu její vylepšenou verzi jelikož mi Markel s Argim přirostli k srdci. Autorce klobouk dolů za skvělé dílo

15.06.2023 5 z 5

Rozcestí osudu Rozcestí osudu Emilly Ross

Osud si s člověk někdy až nepěkně zahrává. Musím přiznat že při čtení nezůstaly oči suché. Příběh je plný emocí. Velké díky autorce za tak skvěle dílo ️

20.12.2022 5 z 5

Pod maskou smyslnosti Pod maskou smyslnosti Mon Coucou

Kniha do které se každý hned zamiluje. Plná nečekaných zvratů ale i vtipu. Ero scény krásné doplňují celý příběh. Moc se těším na další díla této skvělé autorky

13.12.2022 5 z 5

V mlze V mlze Vanda Tomasová

Příběh který se vám dostane pod kůži a můžete jej číst stále dokola. To je V MLZE. Akce od začátku do konce. Postavy jsou skvěle napsané a i když jich je mnoho člověk se v nich perfektně orientuje. Celý příběh jsem zhltla jedním dechem. Velké díky autorce za tak dobře napsané dílo. Nemůžu se dočkat pokračování

03.12.2022 5 z 5