marianamik marianamik komentáře u knih

Ruže pre princeznú Ruže pre princeznú Martina Monošová

Zaujímavý priebeh deja... Asi tak od polovice knihy sa vrátime v čase a zoznámime sa s osudom princezny Marguerit a rytiera Gastona de Foix, vojvodu de Nemours. Na pokračovanie o Sophii a jej boja o svoj život si musíme počkať do ďalšieho vydania novej knihy. Dúfam, že to bude čoskoro. Kto ešte nezačal čítať, radím aby si počkal na vydanie všetkých dielov v tejto ságe. Úzko na seba nadväzujú.

18.12.2020 5 z 5

Ples u vojvodkyne Ples u vojvodkyne Martina Monošová

Veľmi dobre poprepletaný dej príbehu, ktorý drží čitateľa v strehu. Teším sa na pokračovanie v druhom dieli.

16.12.2020 5 z 5

Na dohled od Akropole / Léto na Novém Zélandu Na dohled od Akropole / Léto na Novém Zélandu Robyn Donald

Prvý príbeh sa mi veľmi páčil, bol citový a pútavý. Ten má hviezdičiek päť. No bohužiaľ druhý príbeh bol oveľa slabší. Takže spolu - mínus dve hviezdičky.

02.12.2020 3 z 5

Graysonův slib Graysonův slib Mia Sheridan

Najlepšia kniha, akú som v poslednej dobe čítala. Veľmi pekný a pútavý príbeh. Obidvaja hrdinovia si prešli ťažkými životnými skúškami, aby našli to najcennejšie v našom živote - lásku. Ak by sa dalo tak dám dva krát po päť hviezdičiek. Super kniha, odporúčam prečítať.

11.11.2020 5 z 5

Odkaz záhadnej lady Odkaz záhadnej lady Eliška Melušová

Napínavý príbeh od začiatku až do samého konca. Od knihy som sa nevedela odtrhnúť, prečítané na jeden nádych. Odporúčam všetkým, ktorí majú radi romantické príbehy s kriminálnou zápletkou. Pre mňa super kniha. Už sa teším na ďalší príbeh od tejto autorky.

20.09.2020 5 z 5

Hříšné dopisy Hříšné dopisy Vi Keeland

Ďalšia super kniha od tohto dua autoriek. Bola to doslova a do písmena lahôdka. Dievčatá, píšu veľmi dobre. Teším sa na ďalšie ich knihy.

27.08.2020 5 z 5

Hádka Hádka Petra Nachtmanová

Zobrať spravodlivosť do svojich rúk, uniesť,znásilniť a potrestať vlastne nevinných, a zostať sám nepotrestaný. Tak toto nieje nič pre mňa. Dopísala by som úplne iný koniec .

25.07.2020 1 z 5

Až léto skončí Až léto skončí Penelope Ward

Ďalšia z jej super knižiek. Doslova zhltnuta na jeden záťah.
P.S. Penelope, píš rýchlejšie. :) :) :)

25.06.2020 5 z 5

Elegantná pretvárka Elegantná pretvárka Kristi Ann Hunter

Prvý diel sa mi veľmi páčil,no druhý diel ma prvá tretina knihy nebavila. Nemusela sa vracať v deji z pohľadu iných postáv. Pre tých čo čítali jednotku to stačilo len zhrnúť. Možno by bolo lepšie,keby bol prvý o niečo dlhší a pohľady hrdinov z dvojky na vývoj situácií bol zahrnutý priamo v jednotke,lebo sa týkal vývoja situácií v tejto knihe. Koniec knihy sa mi zdal tiež už až moc rýchly spád udalostí. Som zvedavá na ďalšie diely.

24.04.2020 2 z 5

Láska online Láska online Penelope Ward

Paráda,to bolo super čítanie. Kniha sa čítala sama,riadky len tak odsýpali. Škoda, že nepíše rýchlejšie. :):):)

05.03.2020 5 z 5

Spletitý případ pana Montaguea Spletitý případ pana Montaguea Stephanie Laurens (p)

Čakala som romantiku ako pri predchádzajúcich knihách od tejto autorky. Romantika žiadna,no príbeh bol dobrý aj pútavý. Vzhľadom k tomu,že mne tá romantika v knihe chýbala jedna hviezda dole.

22.02.2020 4 z 5

Jak se stát vévodkyní Jak se stát vévodkyní Sabrina Jeffries

Môžem len odporučiť. Už sa teším na pokračovanie.

22.02.2020 5 z 5

Paprsek slunce Paprsek slunce Barbara Cartland

Ako každá kniha od Barbari. Pekná,sladká s trochou napätia. Prečítané jedným dychom.

15.02.2020 5 z 5

Army love Army love Tereza Štefanová

Veľmi smutný príbeh mladej ženy,s veľmi dobrým koncom. Je to pútavá a zaujímavá kniha.

08.02.2020 5 z 5

Pekné, vtipné a sladké.

07.02.2020 5 z 5

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

Super kniha, prečítaná jedným dychom. Pri čítaní sem tam úsmev,sem tam stiahnuté hrdlo a slza v oku. Keby sa dali,tak hviezdičky zdvojnásobím. Doporučujem prečítať.

17.11.2019 5 z 5